Świat

Właścicielowi piwa Corona grozi bankructwo. Winny Coronavirus.

209
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
W związku z epidemią coronavirusa właśiccielowi piwa Corona graozi bankructwo. FakeNews. Fake News. FakeNews24.pl

Corona to znana na całym świecie marka piwa. Jak dowiedzieli się reporterzy FakeNews24.pl, pod względem przychodów, obecny rok jest najgorszym z dotychczas zanotowanym. Wszystkiemu winien jest Coronavirus i nie, nie chodzi tutaj o pracowników poddanych kwarantannie, tylko o zapobiegliwość konsumentów.

Sprzedaż piwa Corona dramatycznie spadła w ostatnich dwóch miesiącach. Na sklepowych półkach możemy spotkać nadal ten sam towar, który był wystawiany na początku roku. Tam gdzie termin ważności piwa się skończył, towar jest odsyłany do producenta, ale w jego miejsce nikt nie zamawia nowego. Powód? Ludzie obawiają się, iż piwo to spowoduje u nich zachorowanie na Coronavirusa.

Wolę być ostrożny i dmuchać na zimne! A kto tam wie, co w tym piwie jest. Słyszałem od córki, że w Chinach ludzie tego nie kupują, bo podobno ktoś po wypiciu Corony trafił do szpitala…

Obawy konsumentów wydają się być nieuzasadnione. Niefortunna zbieżność nazw piwa i wirusa daje się mocno odczuć właścicielowi marki Corona, Grupie Modelo:

Jeżeli ten spadkowy trend nie odwróci się w ciągu trzech najbliższych miesięcy, dalsze inwestowanie czy próby utrzymania marki na rynku będą bezcelowe.

Apelujemy do wszystkich o rozwagę i trzeźwe myślenie. Redakcja FakeNews24.pl

Fuzja Netflixa i HBO GO coraz bliżej. Jest kolejne porozumienie.
Lidl. Dwie staruszki pobiły się o krem odmładzający. Interweniowała Policja.

Wasze reakcje