Kraj

Wiaderka z Castoramy nowym hitem sprzedaży na OLX.

340
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Wiaderka z Castoramy. Fake News. News. FakeNews24.pl

Jak się okazuje, życie samo pisze najlepsze memy i najlepsze scenariusze. W środę swoje wielkie otwarcie miała Castorama we Włocławku. Z tej okazji sklep postanowił w ramach podziękowań za przyjście podarować klientom plastikowe wiaderka. Były one rozstawione w tak zwanym wiatrołapie. Czy klienci brali po jednym, no maksymalnie po dwa wiaderka? Otóż nie. Przyzwyczajeni obrazkami z Lidlowych promocji czy też pamiętnej Wigilii w Radomiu, we Włocławku nie było inaczej. Dzień wcześniej zapewne nikomu nie były potrzebne, ale rozdawane za darmo wiaderka z Castoramy okazały się towarem niezwykle pożądanym.

Na nagraniach nie widać co prawda krwiożerczej i bratobójczej walki o towar, ale widzimy za to ludzi, którzy biorą tyle wiaderek, ile zdołają unieść. Nie jedno, nie dwa,nawet nie dziesięć, a dużo, dużo więcej. Jakiś Pan nawet podjechał rowerem, aby móc łatwiej przetransportować fanty.

W momencie gdy tylko wiaderka z Castoramy stały się tematem medialnym, co sprytniejsi zwietrzyli w tym niezły biznes. Portal ogłoszeniowy OLX został zasypany okazjami, czyli wiaderkami w promocyjnych i atrakcyjnych cenach. Tak na przykład Pani Grażyna z Włocławka sprzedaje wiaderka po 10zł. Pan Michał zastosował natomiast trik psychologiczny i ustawił swoją cenę na 9,90zł. Rekordzista ukrywający się pod nickiem Anioł_Biznesu_69 sprzedaje wiaderka po 19zł za sztukę.

Nie wiemy, czy całą akcję traktować jako wyraz cwaniactwa czy obraz przedsiębiorczego narodu. Decyzję pozostawiamy Wam, drodzy czytelnicy FakeNews24.pl.

Nasza pierwsza setka fanów na Facebooku! Dziękujemy!
Wezwał policję, bo dealer go oszukał.

Wasze reakcje