Kraj Motoryzacja

W wakacje 2020 autostrada A1 bez korków.

603
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
W wakacje A1 będzie zamknięta. FakeNews24.pl

Wakacyjne wyjazdy nad morze w ostatnich latach kojarzą się kierowcom z dwoma rzeczami: Autostrada A1 zwana również bursztynową oraz kilometrowe korki. Co prawda mamy w tym momencie okres ferii zimowych, jednak Ministerstwo Motoryzacji już teraz wychodzi naprzeciw kierowcom i robi co może, aby w tym roku przejazd nad morze autostradą odbył się bez korków.

Wakacje 2020 będą z pewnością inne niż wszystkie. Zgodnie z zapowiedzią, drogowcy zamkną tymczasowo nitkę północną i południową autostrady w okresie od 01.06.2020r. do 31.08.2020r. Kierowcy będą kierowani na specjalne objazdy drogami krajowymi i ekspresowymi – czytamy w oświadczeniu Ministerstwa. Pozwoli to na rozwiązanie problemu tworzących się korków przy punktach poboru opłat – czytamy dalej w komunikacie.

Według wyliczeń ekspertów zamknięcie AmberOne przyniesie wymierne skutki. Po pierwsze pozwoli na szybsze dotarcie nad morze objazdami. Po drugie przyczyni się do znacznego zmniejszenia poziomu hałasu w tamtym regionie. Jak widać autostrada A1 w te wakacje nie przysporzy kierowcom kłopotów.

Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka musi płacić karę za samochód!
Amerykańscy naukowcy dokonali przełomu. Stworzyli wodę w tabletkach.

Wasze reakcje