Świat

Ujawniono szokujące zdjęcie Królowej Anglii! Uwaga. Materiał +18

598
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Zdjęcie Królowej Anglii. FakeNews24.pl. FakeNews24

Wczoraj późnym wieczorem do mediów zaczęły wyciekać informacje dotyczące Królowej Anglii. Jak donosi nasz informator, od około trzech i pół roku toczy się prywatne śledztwo skupiające wokół siebie najtęższe umysły. Śledztwo ma na celu obronienie postawionej przed laty tezy, jakoby prawdziwe pochodzenie Elżbiety II było celowo ukrywane i zatajane przed opinią publiczną. Efekt śledztwa zwala z nóg. Ujawniono szokujące zdjęcie Królowej Anglii, pochodzące z jej rodzinnego archiwum.

Najpierw jednak kilka słów o samym śledztwie. Wszystko rozpoczęło się od prywatnych zeznań nadwornego sługi Królowej. Doniósł on iż któregoś wieczoru miał okazję widzieć w tym samym czasie dwie Królowe jednocześnie. Jedna z nich minęła go w holu, druga w tym samym czasie wezwała go do swojej komnaty. Pan Joseph podzielił się swoją historią z prywatnym detektywem. Trzy dni później Pan Joseph zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach, co wylało wodę na młyn teorii spiskowych i dało zaczątek zakrojonym na szeroką skalę działań.

Śledztwo prowadzono latami. Zaangażowano w nie najtęższe światowe umysły. Uruchomiono gigantyczną siatkę kontaktów i powiązań, aby dotrzeć do prawdy. Należy wspomnieć, iż ostatnie trzy i pół roku pochłonęły życie 65 osób, które zginęły w niewytłumaczalnych sytuacjach. Wreszcie po przekupieniu najbliższego członka rodziny Królowej wykradziono z prywatnego archiwum Rodziny Królewskiej zdjęcia z 1857 roku. Na rewersie zdjęć widnieje opis: Elizabeth with no makeup. Wiele osób łączy abdykowanie księcia Harrego z ujawnieniem spisku, ale to temat na oddzielny artykuł.

Tym sposobem, po długiej walce do mediów głównego nurtu zaczyna docierać prawda. Czy jej ujawnienie wpłynie na losy Zjednoczonego Królestwa i czy w końcu ktoś powie na głos całą prawdę? Czas pokaże. My tymczasem jako pierwsi w Polsce prezentujemy zdjęcie Królowej Anglii.

Zdjęcie Królowej Anglii. Królowa Anglii jest kosmitą. FakeNews24. FakeNews.

Emmanuel Macron krzyknął: Stare baby jebać prądem i poraził żonę paralizatorem!
Niewidzialne skutki pandemii. Dostaje się każdej branży.

Wasze reakcje