Kraj Motoryzacja

UBER i taksówkarze łączą swoje siły!

109
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Taksówkarze łączą się z Uberem. Dość tej bratobójczej walki. FakeNews24.pl

Doczekaliśmy pięknego momentu. Po latach wyczerpującej wojny na linii UBER – TAXI nadszedł moment, w którym wszyscy, zarówno przewoźnicy jak i pasażerowie, możemy odetchnąć z ulgą. Związkowcy tych dwóch korporacji porozumieli się w sprawie fuzji i stworzenia jednego wielkiego monopolisty na rynku przewoźników.

Dość bratobójczej walki! Ile jeszcze niewinnych pasażerów będzie musiało ponosić konsekwencje tego, że my nie możemy się porozumieć. Dość!

To fragment płomiennego przemówienia CEO Ubera, Pana Michaela Downeya, który nie potrafił ukryć łez wzruszenia, podczas przemowy. Prezes Związku Taksówkarskiego, Pan Dariusz Małecki, dodał:

Wywrócimy rynek przewoźników do góry nogami. Razem z naszymi cudownymi braćmi z Ubera stworzymy nową aplikację. zrewolucjonizuje ona komfort podróży pasażerów, bo przecież w tej walce cały czas o nich nam chodziło!

Jak się dowiedzieliśmy, aplikacja o której mówi Pan Dariusz będzie nosić nazwę TAXBER i będzie dostępna na platformy z Androidem i iOSem. Użytkownicy, którzy obecnie korzystają z Aplikacji Uber czy też innej aplikacji TAXI zostaną automatycznie przeniesieni na nową platformę. Życzymy, aby to kolabo przetrwało!

Śmieszne wiadomości to domena FakeNews24.pl
Miasteczko Wilanów nie dla każdego.

Wasze reakcje