Tik Tok, a w zasadzie jego użytkownicy nie przestają zaskakiwać jeżeli chodzi o kreatywność w wymyślaniu nowych wyzwań. I zaznaczamy, że pisząc kreatywny, wcale nie mamy na myśli, że inteligentny. Co tym razem? Wcale nie stewardessy, które pokazują jak wygląda ich życie na kwarantannie. Wcale nie seksowne mamuśki, które pokazują swoje dwa oblicza: styranej domowymi obowiązkami mamy i gorącej żony. Tym razem możemy na własne oczy obejrzeć, jak kolejni użytkownicy aplikacji oddają mocz bezpośrednio w swoje spodnie na oczach tysięcy oglądających.

Zobaczcie sami Pee Your Pants Challenge. Jednak ostrzegamy, że zgodnie ze starą, słowiańską prawdą, co się zobaczy, to się nie odzobaczy.

Widzimy tempo w jakim Tik Tok raczy nas nowymi wyzwaniami. Jesteśmy prawie pewni, że w przyszłym tygodniu zobaczymy coś równie rakotwórczego. Tylko co dalej? Jump from 10th floor challenge? Electric shock yourself challenge? Punch old granny challenge? Bez względu na to, co się wydarzy, nasuwa nam się jedno zasadnicze pytanie: czy naprawdę Pan Prezydent Duda chciał być częścią tej społeczności zakładając ostatnio oficjalne konto na Tik Toku?