Kraj

Tarcza antykryzysowa 6.0. Znamy kontrowersyjne szczegóły programu!

505
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Tarcza Antykryzysowa 6.0. FakeNews24.pl. Humor. Rozrywka.

Rząd dopiero co przyjął rozwiązania dla tarczy w wersji 3.0, ale nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, iż trwają zaawansowane prace nad kolejnymi wdrożeniami. Tarcza antykryzysowa 6.0 to projekt na razie tajny, ale z tego co się dowiedzieliśmy – ostateczny. Na czym ma polegać wersja 6.0?

Nasz informator donosi, iż na biurko szefa rządu trafiła teczka opatrzona tytułem 'tarcza antykryzysowa 6.0 – tajne’. Z informacji jakie otrzymaliśmy, teczka ta ma podobno zawierać dokumenty z nieoficjalnego przetargu na zakup przez rząd 450.000 tarcz dla oddziałów szybkiego reagowania Policji. Tarcze te mają zostać użyte jako pomoc w ostatecznym rozwiązaniu wszelkich problemów przedsiębiorców w związku z kryzysem wywołanym pandemią. Dotarliśmy do pracownika Ministerstwa, Pani Eweliny Kupidynki, która prosi o anonimowość. Pani Ewelina potwierdza, iż taka teczka rzeczywiście istnieje.

Traktujemy wersję 6.0 jako ostateczne rozwiązanie. Jeżeli tarcza 3.0, a potem wersja 4.0 i 5.0 nie ostudzą emocji podburzonego społeczeństwa, wdrożymy rozwiązanie ostateczne. Niechętnie, no ale co zrobić, jak społeczeństwo przestaje wierzyć w propagandę. Pamiętajcie Państwo, że nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.

Czy mamy potraktować słowa Pani Kupidynki jako ostrzeżenie? Mamy szczerą nadzieję, że tarcza w wersji maksymalnie 4.0 będzie ostatnią, jaka zostanie przyjęta.

Trzaskowski zapowiada Telewizję Publiczną wolną od polityki.
Czy wzrost obserwacji UFO nad Polską ma coś wspólnego z uruchomieniem sieci 5G?

Wasze reakcje