Rozrywka

Szymon Hołownia zastąpi Małgorzatę Foremniak w najnowszej edycji Mam Talent?

396
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Szymon Chołownia zastąpi Małgorzatę Foremniak w Mam Talent. FakeNews24.pl

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy w najnowszej edycji znanego programu rozrywkowego Mam Talent, Szymon Hołownia zastąpi Małgorzatę Foremniak. Skąd taka decyzja władz programu? Wyjaśniamy poniżej.

Uwagę Internautów w ostatnich dniach przyciąga film z kandydatem na Urząd Prezydenta, Pana Szymon Hołowni. W filmie tym Pan Szymon zwraca się z apelem do swoich wyborców. Pod koniec przemówienia jesteśmy świadkami wzruszenia i łez, jakie zagościły na twarzy Hołowni. Film natychmiast spotkał się z wieloma reakcjami. Jedne były słowami wsparcia i poparcia. Inne wręcz przeciwne, bo próbowały ukazać słabość kandydata. Niemniej jednak film nie umknął uwadze twórcom programu Mam Talent. Zwrócili oni uwagę na naturalność Pana Szymona.

Zaskoczyła nas Jego naturalność. Pan Szymon Hołownia w sposób niezwykle ludzki potrafi wydobyć z siebie wzruszenie. Jego twarz nie kłamała. Zaczęliśmy się poważnie zastanawiać, nad obsadzeniem go w roli jurora w naszym programie. Mamy już trochę dość Gośki i tego, że wszyscy to komentują.

Czy Pan Hołownia podejmie angaż? Na razie nie. Teraz jest moment na skupieniu się na kampanii wyborczej. Aczkolwiek, jeżeli wybory zostaną sfałszowane i kadencja Prezydenta Dudy zostanie przedłużona, wtedy kto wie? W każdym razie ta furtka nadal pozostaje otwarta, a decyzja zleżeć będzie wyłącznie od Pana Hołowni. Czy Wy, nasi drodzy czytelnicy widzicie Pana Szymona w roli jurora programu Mam Talent?

Telezakupy Mango, czyli co nam wciskał Klaudiusz z Big Brothera.
Taniec, którego nie ogarniesz. Wielkie WOW!

Wasze reakcje