Świat

Ujawniono szokujące zdjęcie Królowej Anglii! Uwaga. Materiał +18

598
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.

Wczoraj późnym wieczorem do mediów zaczęły wyciekać informacje dotyczące Królowej Anglii. Jak donosi nasz informator, od około trzech i pół roku toczy się prywatne śledztwo skupiające wokół siebie najtęższe umysły. Śledztwo ma na celu obronienie postawionej przed laty tezy, jakoby prawdziwe pochodzenie Elżbiety II było celowo ukrywane i zatajane przed opinią publiczną. Efekt śledztwa zwala z nóg. Ujawniono szokujące zdjęcie Królowej Anglii, pochodzące z jej rodzinnego archiwum.

Najpierw jednak kilka słów o samym śledztwie. Wszystko rozpoczęło się od prywatnych zeznań nadwornego sługi Królowej. Doniósł on iż któregoś wieczoru miał okazję widzieć w tym samym czasie dwie Królowe jednocześnie. Jedna z nich minęła go w holu, druga w tym samym czasie wezwała go do swojej komnaty. Pan Joseph podzielił się swoją historią z prywatnym detektywem. Trzy dni później Pan Joseph zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach, co wylało wodę na młyn teorii spiskowych i dało zaczątek zakrojonym na szeroką skalę działań.

Śledztwo prowadzono latami. Zaangażowano w nie najtęższe światowe umysły. Uruchomiono gigantyczną siatkę kontaktów i powiązań, aby dotrzeć do prawdy. Należy wspomnieć, iż ostatnie trzy i pół roku pochłonęły życie 65 osób, które zginęły w niewytłumaczalnych sytuacjach. Wreszcie po przekupieniu najbliższego członka rodziny Królowej wykradziono z prywatnego archiwum Rodziny Królewskiej zdjęcia z 1857 roku. Na rewersie zdjęć widnieje opis: Elizabeth with no makeup. Wiele osób łączy abdykowanie księcia Harrego z ujawnieniem spisku, ale to temat na oddzielny artykuł.

Tym sposobem, po długiej walce do mediów głównego nurtu zaczyna docierać prawda. Czy jej ujawnienie wpłynie na losy Zjednoczonego Królestwa i czy w końcu ktoś powie na głos całą prawdę? Czas pokaże. My tymczasem jako pierwsi w Polsce prezentujemy zdjęcie Królowej Anglii.

Zdjęcie Królowej Anglii. Królowa Anglii jest kosmitą. FakeNews24. FakeNews.

Emmanuel Macron krzyknął: Stare baby jebać prądem i poraził żonę paralizatorem!
Niewidzialne skutki pandemii. Dostaje się każdej branży.

Wasze reakcje