Świat

Egipt nadal liderem w wyznaczaniu trendów budownictwa. Kiedyś piramidy, dziś autostrada pomiędzy blokami.

128
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.

Egipt pozostaje liderem jeżeli chodzi o wyznaczanie trendów w branży budowlanej. Tysiące lat temu, kiedy Europa jeszcze nawet nie raczkowała, starożytni wybudowali Piramidy i Sfinksa, które po dziś dzień zadziwiają świat. Dzisiaj potomkowie tych samych starożytnych zadziwiają świat ponownie. Dlaczego? Autostrada, czy też droga szybkiego ruchu która powstaje w Egipcie będzie przebiegała tuż pod oknami bloków mieszkalnych. Nie, nie żartujemy. Pisząc tuż pod oknami, mamy na myśli dosłownie sytuacje, w których pomimo tego iż mieszkasz na 5 piętrze, to w każdej chwili do salonu będzie mogło wjechać rozpędzone auto. Sprawdźcie sami poniższe zdjęcia. Egipt – plac budowy autostrady.

Po zobaczeniu tego co Wy właśnie obejrzeliście nasunęły nam się pytania i refleksje:

  • Chyba mieszkańcy miasteczka Wilanów nie mają więcej co narzekać. Przecież Południowa Obwodnica Warszawy będzie przebiegała znacznie dalej od ich mieszkań
  • Czy na prawdę w Polsce budowa dróg aż tak bardzo kuleje? No nie oszukujmy się, ale u nas coś podobnego by nie przeszło.
  • Patrząc na powyższe zaczynamy wierzyć, że to jednak nie starożytni niewolnicy Faraona stoją za budową piramid, a kosmici.

Jeżeli znacie arabski to możecie poczytać więcej u źródła.

Kuriozalna sytuacja w Warszawie. Policja zaczęła rozpędzać tłum, gdy okazało się, że to kolejka do fryzjera.
GTA V Premium Edition do pobrania za darmo! Śpiesz się!

Wasze reakcje