Poznaj FakeNews24

Śmieszne wiadomości to domena FakeNews24.pl

104
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Śmieszne wiadomości to domena FakeNews24.pl

FakeNews24.pl to portal stworzony z myślą o rozrywce. Naszą misją jest tak wyszukiwać tematy oraz je opisywać, abyś czytając je miał najzwyczajniej w świecie zrobiony dzień. Śmieszne wiadomości jakie prezentujemy na naszej stronie są staranie selekcjonowane. Dzielimy nasze newsy na różne kategorie, tak, abyś mógł je łatwo zidentyfikować, a także przeglądać to, co Cię najbardziej interesuje.

Weźmy dla przykładu dział ROZRYWKA. Tutaj znajdziesz informacje głównie ze świata celebrytów, jednak opiszemy je jak nikt inny. No bo czy ktokolwiek inny pisał, że Reni Jusis w końcu odnalazła, albo że Agnieszka Chylińska powiedziała sobie dość?

Inną kategorią, w której prezentujemy śmieszne wiadomości to LIFESTYLE. To prawdziwe pole do popisu. Kategoria ta pozwala pisać nam niemalże na każdy temat, jaki wpadnie nam do głowy.

Kolejną naszą ulubioną kategorią jest KRAJ. Tutaj możemy w dowolny sposób przedstawiać Wam informacje z naszego podwórka i ukazywać je w krzywym zwierciadle. Tak na przykład jak to, że smog w Polsce nie jest dłużej problemem.

Każda z tych wiadomości to oczywiście nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością fikcja. No bo przecież metro w Polsce nie może jechać torami objazdowymi. Ultimate Fighting Cock nie istnieje, a drukarki nie drukują pieniędzy. Dlatego też każda wiadomość przedstawiona na naszym portalu informacyjnym to Fake News.

Dziękujemy ze jesteś z nami!

Kiedy Fake News wejdzie za mocno. Rozrywka inaczej.
UBER i taksówkarze łączą swoje siły!

Wasze reakcje