Rozrywka Świat

SCOOTER obchodzi dziś 56 urodziny!

261
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Scooter obchodzi dziś 56 urodziny. Fake. FakeNews. FakeNews24.pl. FakeNews24

Scooter obchodzi dziś swoje 56 urodziny! I nie, wcale nie chodzi nam o jakiegoś komarka czy Rometa. Mówimy o tym Scooterze od 'How Much is The Fish’ lub od 'The Logical Song’.

Mówimy o królu domówek przełomu wieków. W rytm uderzeń basów jego techno pół okolicy mogło usłyszeć jak potężne są nasze Altusy 140. W takt jego beatów mogliśmy dać pokaz swoich tanecznych możliwości na szkolnych dyskotekach. Mówimy o hitach wypalonych na płycie, które obowiązkowo były dostępne w każdym Golfie trzeciej generacji, tylko po to, żeby upalać na nich subwoofery traktujące nas basem w rytm pływających na ekranie Pioneera delfinków. Mówimy o tym Scooterze, po którego płyty często jeździliśmy na bazarki czy Stadion Dziesięciolecia. Tak należało robić, bo nie było wtedy nikogo stać na zakup oryginalnego krążka.

To ten Scooter, który pod koniec lat dziewięćdziesiątych rządził listą przebojów 30 TON. To ten Scooter, który we wczesnych latach dwutysięcznych zawładnął kanałami muzycznymi VIVA oraz składankami typu Club Rotation. Jego plakaty wyrywaliśmy z Popcornu czy Bravo, a artykuły z tychże gazet wycinaliśmy i kolekcjonowaliśmy. Te wspaniałe czasy są już za nami, ale nostalgia tamtych lat jest nadal odczuwalna w każdym Jego hicie.

Cała redakcja FakeNews24 życzy Panu Baxxterowi kolejnych 56 lat i kolejnych hitów w rytmie techno.

300 fanów FakeNews24.pl na Facebooku!
Nieoczekiwany efekt narodowej kwarantanny.

Wasze reakcje