Lifestyle

Przypał. Chciał zamówić panienkę. Znalazł żonę na Roksie.

658
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Przypał. Chciał zamówić panienkę. Znalazł żonę na Roksie. FakeNews24.pl Humor. Rozrywka. Dezinformacja. Fake News.

Przypał, no bo jak inaczej można nazwać sytuację jaka przytrafiła się 35 letniemu Dominikowi Dolnickiemu z Wrocławia. Znudzony szarą codziennością i tym, że jego małżonka pracowała w korporacji do późna, mężczyzna stwierdził, że czas na mały skok w bok. Odpalił Internet kiedy nikogo nie było w domu. Wszedł na Roksę, aby wyszukać i wybrać swoją idealną kobietę do towarzystwa. Jakież było jego zdziwienie, gdy na 3 stronie wyników znalazł kobietę o bardzo zbliżonych kształtach do jego żony.

Pan Dominik kliknął w ogłoszenie, dokładnie przyglądał się zdjęciom. Zorientował się, że to naprawdę jego żona w chwili, gdy zidentyfikował jej charakterystyczny pieprzyk na lewym udzie. Mężczyzna nie mogąc uwierzyć w to co widzi, chwycił natychmiast za telefon i zadzwonił pod podany na monitorze numer. Telefon faktycznie odebrała żona Pana Dominika.

Po długiej chwili milczenia i konsternacji z obu stron, Pan Dominik stwierdził, że to pomyłka i rozłączył się.

Zdałem sobie sprawę, że jak żona zacznie podejrzewać, że chciałem umówić się na mały skok w bok, to będę miał gadanie i wypominanie do końca życia. Więc zrezygnowałem i znalazłem inną dziewczynę.

Pan Dominik nigdy nie przyznał się żonie, że tamtego dnia to on wykonał do niej głuchy telefon. Nie wiemy jak potoczą się dalsze losy ich związku. Z tego co mówi nam Pan Dominik, ciężko mu ugryźć temat tak, aby żona nie miała powodu podejrzewać go o chęć zdrady. Przypał jakich mało. Jeżeli jesteście żądni podobnych historii z życia wziętych odwiedźcie działy lifestyle oraz rozrywka.

Złamała ciszę wyborczą. Krzyczała do dziecka, żeby nie biegało na bosaka!
Christian Paul. Projektant z TVP. Wywiad + kupony na zakupy dla czytelników FakeNews24.pl

Wasze reakcje