Kraj Rozrywka

Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka musi płacić karę za samochód!

501
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka musi płacić karę za samochód. FakeNews24.pl

Skandal po 17 latach! Pamiętacie jak w 2003 roku Krzysztof Krawczyk podarował swojemu przyjacielowi samochód? Okazuje się, że sprawie od samego początku przyglądał się UPS (Urząd Podatków Skarbowych). W chwili obecnej przyjaciel Pana Krzysztofa otrzymał wezwanie do zapłaty należnego podatku od wzbogacenia się wraz z ustawowymi odsetkami.

Jestem załamany! Auto już dawno zezłomowałem, nawet za bardzo nie pamiętam jakiego było koloru. Kupiłem w międzyczasie Volvo… O Tam stoi… I Co? I mam teraz 20.000zł płacić w imię czego!?

Sprawa jest zaiste bulwersująca. W mediach społecznościowych rozgorzała gorąca dyskusja, która jednak pokazuje, że Internauci stoją murem za przyjacielem Pana Krzysztofa.

Stoimy murem za przyjacielem Pana Krzysztofa!

O komentarz do sprawy poprosiliśmy pracownika UPS, Panią Annę Stasiakowską. Twierdzi ona, iż zawczasu przyjaciel nie złożył odpowiedniej deklaracji w urzędzie. Podobno przyjaciel miał odebrać listy z urzędu już na początku 2004 roku, gdzie upominano go o konieczności zapłaty za pojazd. Przyjaciel zaprzecza. Sprawa najwyraźniej swój finał znajdzie w sądzie.

Tymczasem tym mniej wtajemniczonym czytelnikom polecamy wysłuchanie piosenki i wsparcie artysty, a Pana Krzysztofa i przyjaciela pozdrawiamy i trzymamy kciuki za pomyślny rozwój wydarzeń.

Yoga wpisana na listę dyscyplin olimpijskich.
W wakacje 2020 autostrada A1 bez korków.

Wasze reakcje