Świat

Przestępca zidentyfikował się jako kobieta. Został liderem więziennego gangu.

602
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Przestępca identyfikował się jako kobieta. Założył gang. Fake. Fake News. FakeNews24. FakeNews24.pl

Z dalekich zakątków świata docierają do nas interesujące wieści. W Brazylii złapano groźnego przestępce Miquela S., który był ścigany głównie za rozboje, porwania i wymuszenia. Przestępca trafił do aresztu śledczego, gdzie oczekiwał na proces. Jak donosi korespondent FakeNews24.pl na procesie doszło do kuriozalnej sytuacji. Większość zapewne spodziewałaby się takiego obrotu spraw w Europie lub Stanach Zjednoczonych, ale nie w Brazylii. Nasz antybohater przybrał bowiem interesującą i co dziwniejsze skuteczną linę obrony.

Na sali sądowej obrońca Miquela S. oznajmił, iż jego klient identyfikuje się jako kobieta. W związku z tym wymiar jego kary jak również miejsce odbycia wyroku powinno być współmierne do jego preferencji. Sąd chcąc uniknąć międzynarodowego skandalu przychylił się do wniosku obrońcy. Przestępca trafił do kobiecego zakładu o złagodzonym rygorze, gdzie po zaledwie tygodniu został liderem tamtejszego więziennego gangu. Jak dowiedział się reporter FakeNews24.pl, Miquel S. w pierwszym tygodniu celowo dopuścił się wielu występków, które mogę bezpośrednio wpłynąć na wydłużenie jego wyroku. Podobno kontroluje już przepływ więziennej kontrabandy oraz pobiera 10% od każdej transakcji.

Geniusz intelektu czy prominent finezyjności? Zapewne jedno i drugie. Jak widać umiejętność dostosowania się do warunków jest cechą przodującą większości z nas.

Poszedł na wieczór kawalerski. Obudził się w ostatniej chwili w krematorium.
FakeNews24 - rozrywka jakiej nie było!

Wasze reakcje