Kraj

Polska zakazuje nietoperzy! Jesteśmy pierwsi w Europie!

806
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Polska zakazuje nietoperzy. FakeNews24. Humor. Rozrywka.

Rządzący nie gęsi – swój rozum mają. W ramach kolejnego etapu walki z rozprzestrzenianiem się pandemii, od nowego tygodnia, 27 Kwietnia 2020 Polska zakazuje nietoperzy. Zakaz dotyczyć ma zarówno tych nietoperzy, które obecnie są w kraju jak i tych, które zamierzają do Polski przylecieć. O szczegóły pytamy Ministra Epidemii, Pana Zygmunta Szklarskiego.

Widzieliśmy wszyscy co się stało w Wuhan. Postanowiliśmy, że uda nam się pokonać rozwój pandemii tylko wtedy, kiedy wyeliminujemy źródło. W tym wypadku są to nietoperze.

W dalszej części wywiadu, Pan Szklarski wyjaśnił nam szczegóły tego pionierskiego zakazu. Jak się okazuje, zakaz nietoperzy dotyczyć ma sposobu przemieszczania się tych latających potomków batmana.

  • Każdy nietoperz, który nie zastosuje się do nakazu może liczyć się z konsekwencjami w postaci użycia siły – siatek na motyle lub środków usypiających
  • Jeżeli nietoperz spróbuje przekroczyć nielegalnie granicę Rzeczypospolitej, odeślemy go  w klatce, czarterem wprost do Wuhan
  • W celu jeszcze bardziej skutecznej walki z COVID-19, zostaną powołane specjalne grupy patrolujące bary orientalne. Grupy te mają przeszukiwać lokale i odnajdywać wszelkie ślady obecności zwierząt. Jeżeli takowe się pojawią, lokal uzyska status zamkniętego do odwołania, a na miejscu pojawi się Snaepid.
  • Skoordynowane siły uderzą w miejsca strategiczne, mogące być miejscem rozprzestrzeniania się choroby. Będą to: Wólka Kosowska, Bazar Bakalarska, Marywilska 44 oraz Łopuszańska 22
  • Polska zakazuje nietoperzy również w jaskiniach, kanałach, na ulicy Wiejskiej w Warszawie, w tunelach i w innych ciemnych i wilgotnych miejscach.
  • W miejscach szczególnie narażonych na obecność nietoperzy, administracja postawi znaki ostrzegawcze. Będzie to czarny nietoperz w czerwonym kółku.

Poczyniliśmy tak zdecydowane środki jako pierwsi w Europie! Nie możemy oglądać się na innych. Jeżeli do tej pory udaje nam się maksymalnie spłaszczać krzywą zachorowań, oznacza to, że rządzimy skutecznie.

Trzymamy kciuki za wdrożenie i powodzenie planu!

Pyszne promocje w Pizza Dominium dla czytelników FakeNews24.pl
Niski poziom wody w Wiśle. W Warszawie planują kontrolowane zrzucanie ścieków.

Wasze reakcje