Kraj

Politycy zrzekną się pensji na czas pandemii.

109
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Politycy zrzekną się pensji na czas pandemii. FakeNews24. Fake News. FakeNews24.pl

Nocne głosowania, które jednoznacznie kojarzą się z owianą złą sławą nocną zmianą przynoszą czasami dobre wiadomości. W ściśle tajnych, nocnych naradach sejmu, które miały miejsce z Soboty na Niedzielę ustalono, że politycy zrzekną się pensji na czas pandemii. Ich wynagrodzenia zostaną przekazane na pomoc najbardziej potrzebujących przedsiębiorców w ramach finansowania tarczy antykryzysowej.

OPOZYCJA GRZMI

Nie braliśmy udziału w takim głosowaniu! To kpina i hańba. Nikt z nas nie został poinformowany iż jakiekolwiek obrady sejmu zostają zwołane z Soboty na Niedzielę. Nie podpisujemy się pod tym i nie zamierzamy przekazać nawet złotówki z naszych wynagrodzeń. Jak Rząd uchwalił tak prominenty budżet, to teraz niech sobie Rząd radzi. Większość z Nas nie przeżyje od pierwszego do pierwszego, jeżeli zabrano by nam nasze pensje. Zdanie przewodniczącego Zjednoczonej Opozycji podzielają wszyscy członkowie Zjednoczonej Opozycji.

TO HUCPA!

Zupełnie inne nastroje panują w ekipie rządzącej. Tutaj nie ma głosów sprzeciwu. Politycy zrzekną się pensji na czas pandemii i ani jednego dnia dłużej. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnymi kanałami kluczowe jest stwierdzenie 'ani jednego dnia dłużej’, a cała hucpa z pensjami to jedynie PR-owa zagrywka przedwyborcza. Z jednej strony mamy obraz polityków dobrodusznych i łaskawych, którzy gotowi są do poświęceń. To czego nie widzimy to druga strona medalu. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, że Rząd może ogłosić koniec pandemii dedykowaną specustawą. Taka planowana jest na połowę kwietnia, kiedy to publicznie zostanie przekazane, że walka z pandemią została wygrana, a politycy dłużej nie będą musieli przekazywać pensji na rzecz przedsiębiorców.

W świat jednak poszły nagłówki i informacja iż decyzja taka jest wynikiem troski Rządu o społeczeństwo i gospodarkę.

Politycy zrzekną się pensji na czas pandemii. FakeNews24. FakeNews24.pl

Po co w takim razie całe zamieszanie? Po co kolejne nocne zmiany? Tego nie wie nikt, ale sytuacja ta doskonale wpisuje się w schemat ustaw pisanych na kolanie w ostatnich czasach. Będziemy pilnie przyglądać się całej sytuacji.

10 najlepszych tekstów z polskich filmów. Lista TOP 10 od FakeNews24.pl
Pół tysiąca fanów FakeNews24.pl! Dziękujemy!

Wasze reakcje