Świat

Płaskoziemca chciał udowodnić swoje racje. Wystrzelił się w kosmos i porwało go UFO

702
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Płaskoziemca. UFO. FakeNews24.pl FakeNews24.pl. Humor. Rozrywka

Płaskoziemcy nie od dziś starają się udowodnić, że Ziemia nie jest kulą, a płaskim dyskiem. W tym celu dopuszczają się szerzenia tez, które na pierwszy rzut oka wydają się być logiczne. Na warsztat brane są między innymi teorie dotyczące lotów samolotami, ruchu Słońca i gwiazd, widoczności obiektów, które powinny zniknąć za horyzontem i tym podobnych. Dłuższe i głębsze wniknięcie w owe tezy oraz dokonania współczesnej nauki nakazują jednak przypuszczać iż nasz świat jest jednak kulą. Innego zdania był płaskoziemca ze Szczecina, 48-letni Pan Marian, który zniknął w tajemniczych okoliczonściach.

Pan Marian od lat bardzo aktywnie udzielał się na Internetowych forach tematycznych. Prowadził również swój kanał na YouTube, który cieszył się zainteresowaniem 142 subskrybentów. W środowisku zwolenników idei płaskiej ziemi, Pan marian był autorytetem. Pod koniec ubiegłego roku w jednym z filmów na swoim kanale, nasz bohater oznajmił, iż w Kwietniu 2020 roku wystrzeli się w kosmos własnoręcznie zbudowaną rakietą. Lot w postaci live streama obejrzy każdy chętny, aby wykluczyć manipulacje i udowodnić wszystkim, iż ziemia nigdy nie była kulą.

Wystrzelenie przebiegło pomyślnie. Pan Marian sprawił, że płaskoziemcy całego świata mogli być świadkami zdemaskowania największego kłamstwa. Po około 30 sekundach pionowego lotu, Pan Marian oznajmił, że chyba widzi krzywiznę naszej planety. 2 sekundy później na niebie pojawił się gigantyczny rozbłysk niebieskawego światła. Rozbłysk widziano nawet z Ziemi. Kolejne 3 sekundy później utracono łączność ze statkiem Pana Mariana, a sam statek zniknął.

W świecie płaskoziemców zawrzało. Są oni przekonani, iż Pana Mariana unicestwiono w obawie przed ujawnieniem tajemnicy. Rząd odniósł się do tych zarzutów i poinformował, iż Pan Marian został prawdopodobnie porwany przez UFO. Ta deklaracja co prawda ostudziła zapędy płasoziemców, ale rozpaliła lędźwie wyznawców istot pozaziemskich.

PYTANIA BEZ ODPOWIEDZI

Aktualnie Rząd w pocie czoła stara się wycofać w wypowiedzianych słów, ale mleko już się rozlało. Czy Rząd kłamał? Czy Rząd stwierdził, że lepsza jest prawda o UFO niż prawda, którą o mało co nie ujawnił płaskoziemca? Co tak na prawdę stało się z Panem Marianem? Być może nigdy się tego nie dowiemy. To co jest pewne natomiast to fakt, iż rok 2020 nie zwalnia.

Odwołane komunie. Madki w rozpaczy i w natarciu.
Dojrzałe mamuśki wcale nie czekają w Twojej okolicy! Sprawdziliśmy.

Wasze reakcje