Świat

Pentagon potwierdza istnienie UFO. Co jeszcze nam przyniesiesz roku 2020?

295
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
UFO. Pentagon potwierdza istnienie UFO. FakeNews24.pl. FakeNews24. Humor. Rozrywka.

Rok 2020 do spokojnych nie należy. Można śmiało powiedzieć, że od kiedy tylko wybiła północ Nowego Roku, na świecie nieustannie coś się dzieje. Coś, co z jednej strony nakazuje nabrać nam pokory do otaczającego świata, z drugiej jednak wzbudza naszą ciekawość i stawia pytanie: co jeszcze nam przyniesiesz roku 2020? Miniony tydzień przyniósł nam kolejny punkt do odhaczenia na checkliście. Pentagon potwierdził istnienie UFO! Oto nagranie.

Rzeczniczka Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, Sue Gough ogłosiła iż materiały z 2004 i 2015 roku, nagrane przez Marynarkę Wojenną USA przedstawiają zjawiska, które sklasyfikowane zostają jako niezidentyfikowane. Luis Elizondo, dowodzący badaniami nad UFO tak odniósł się do nagrań: „Sposób, w jaki poruszają się obiekty, pozwala sądzić, że posługują się technologiami, o których żadna ze światowych armii nie ma w tej chwili pojęcia. Nasze samoloty – ze względu na to, jak są zbudowane – nie byłyby w stanie wykonywać takich manewrów”.  Jakby tego było mało, kilka minut po opublikowani nagrań, Pentagon poinformował, iż jest w posiadaniu zdecydowanie większej ilości takich materiałów.

Jak historia opisze rok 2020? Czy żyjemy w jakimś epokowym, przełomowym okresie dla naszej całej cywilizacji? Czy świat chce nam coś pokazać? Jesteśmy na coś przygotowywani? Jeżeli tak, to czy będą to pozytywne zjawiska, takie jak nabranie pokory do świata? A może zostaniemy porwani przez UFO i skolonizujemy nowe galaktyki? Przecież ostatnio kosmici porwali jednego płaskoziemcę. Dlaczego TVP nic nie mówi o UFO? Czy koronawirus to jedynie temat zastępczy? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi.

Psy potrąciły człowieka na pasach i uciekły z miejsca wypadku!
Rydzyk sprzedaje cudowne obrazki. Kolejny pomysł biznesmena z Torunia.

Wasze reakcje