Kraj

Od dziś otwarte lasy. Prostytutki wznowiły działalność.

864
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Prostytutki wznowiły działalność. FakeNews24. FakeNews24.pl Rozrywka. Humor.

W dniu dzisiejszym przywrócono możliwość wchodzenia do lasów. W związku ze zniesieniem nakazu prostytutki wznowiły działalność. Od rana w strategicznych miejscach infrastruktury drogowej dochodziło do niebezpiecznych sytuacji. Wszystko za sprawą pań lekkich obyczajów, które ponownie pojawiły się na poboczach i dekoncentrowały kierowców.

Nasz reporter przejechał się wzdłuż trasy katowickiej w podwarszawskich miejscowościach, aby poprosić o komentarz do sytuacji z pierwszej ręki. Jako jedyna wywiadu udzieliła nam Natasza, 23 letnia kokietka. Natasza prosi o niepodawanie nazwiska, głównie za sprawą tego, iż jej rodzice są przekonani, że Natasza studiuje w Monachium. Szanujemy.

Czekałyśmy na zniesienie tego głupiego zakazu jak na zbawienie. Pogoda piękna, słoneczko świeci. Nic tylko klientów obsługiwać. Od rana mamy duży ruch w biznesie. Myślę, że jak dobrze pójdzie to do końca tygodnia odkuję się za całą kwarantannę i może jeszcze trochę na zapas.

Prostytutki wznowiły działalność. Zgodnie z tym co deklaruje nam rząd, gospodarka zaczyna się powoli odmrażać. czekamy zatem na dalsze luzowanie pasa.

8 mila w USA. 13 dzielnica we Francji. Ul. 11 Listopada w Polsce.
Kolęda korespondencyjna. Episkopat pracuje nad zmianą w zbieraniu haraczy.

Wasze reakcje