Poznaj FakeNews24

O FakeNews24.pl. Chcemy zrobić Ci dzień!

401
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
FakeNews24.pl - Nasza Redakcja

FakeNews24.pl to portal informacyjny, którego głównym zadaniem jest dostarczanie użytkownikom rozrywki. Przybraliśmy postać zaawansowanego i złożonego serwisu Internetowego, jednak kontent który u nas znajdziesz to w większości fake. Tworząc newsy i wiadomości pamiętamy o kilku zasadach, które przyświecały powstawaniu FakeNews24.pl

  • Cel główny każdego newsa to rozbawienie użytkowników, wywołanie pozytywnych reakcji oraz uśmiechu na twarzy. Facepalm będzie dla nas zaszczytem.
  • Kolejny cel to pokazanie naszej codzienności w krzywym zwierciadle. Często przytłaczają nas informacje wykładane w bezpośredni sposób. Wiadomości najczęściej niosą ze sobą negatywne emocje. Na naszej stronie znajdziesz wyłącznie takie, które poprawią Ci humor.
  • Satyra, czyli tworzymy i komentujemy polityczny aspekt życia każdego z nas. Tworzymy nowe ministerstwa, odpowiedzialne za nieistniejące dziedziny życia społecznego.
  • Czerpiemy z życia, czytamy Internety, obserwujemy ludzi i przyrodę. Tak na prawdę inspiracją do fake newsa może być wszystko.
  • Nikogo nie krzywdzimy i nie atakujemy personalnie. Dotyczy to zarówno osób prywatnych, publicznych czy instytucji Państwowych. Wzbraniamy się przed atakowaniem kogokolwiek i podawaniu nieprawdziwych informacji na temat prawdziwych osób, nawet jeżeli jakieś podobieństwo wydaje się być oczywiste.
  • Całej naszej olbrzymiej redakcji, w tym reporterom, korespondentom, dziennikarzom śledczym i tajnym informatorom przyświeca jeden cel:

CHCEMY ZROBIĆ CI DZIEŃ!

Jeżeli podoba Ci się taka forma rozrywki jaką przekazujemy i chciałbyś dołożyć cegiełkę do naszego rozwoju, możesz to zrobić! Będziesz wielki, jeżeli zrobisz dla nas jedną z trzech rzeczy:

  • Wyłączysz AdBlocka czy inny skrypt blokujący. Tak, tak. My też nie lubimy reklam, ale jak to się zwykło mówić: grosz do grosza i będzie nowy serwer, albo grafik. Wtedy nie musielibyśmy podkradać zdjęć ze stocków, tylko np. tworzyć własne grafiki.
  • Podasz dalej newsa. Podzielisz się nim na Facebooku, na Instagramie czy innych mediach. To zwiększy nam zasięgi. Marzymy o jakimś viralu, ale to na spokojnie
  • Polubisz na Fejsie i pośledzisz nas na Insta. Zapewne nie będziemy w stanie wrzucać tam innych newsów niż te, które znajdziesz na stronie, ale kto wie, może jakieś zajawki w niedługim czasie się pojawią.

Kłamiemy 24 godziny na dobę.
Prawdę piszemy wyłącznie w Prima Aprilis.

No dobra. Wyjątkiem jest dział poznaj FakeNews24.pl. Tutaj opisujemy nasze życie, plany, podajemy info dotyczące rozwoju portalu i inne tego typu. Jak coś jest tutaj, to jest to prawda.

Pozdrawiamy!
Redakcja FakeNews24.pl

Mikrofalówka chciała mnie zabić!
Baza Instytucji i Osób

Wasze reakcje