Kraj Świat

Niewidzialne skutki pandemii. Dostaje się każdej branży.

492
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Niewidzialne skutki pandemii. FakeNews24.pl. Fake News. FakeNews24

Pandemia trwa w najlepsze i jakoś nie widać na końcu tunelu światełka, które mogłoby zwiastować jej koniec. Mainstream codziennie bombarduje nas niechlubnymi statystykami. Co chwila dostajemy bardzo negatywne informacje nie tylko z naszego rodzimego podwórka, ale i z całego świata. Okazuje się jednak, że poza tymi ogólnie znanymi, istnieją też niewidzialne skutki pandemii. W poniższym artykule przytoczymy je dla Was.

KORONA KIELCE ZMIENIA NAZWĘ KLUBU

Prezes klubu informuje: Do licha z tradycją. Żyjemy w takich czasach, że strach teraz powiedzieć cokolwiek, co się kojarzy z wirusem. Zmieniamy zatem nazwę z Korona na Berło. Ustaliliśmy na ostatnim spotkaniu Zarządu klubu, że Berło Kielce wpada w ucho. Wiadomo, będziemy musieli poczynić ogromny wysiłek, aby zmiana nazwy zaistniała w mediach i w świadomości kibiców. Jednak myślimy, że to gra warta świeczki. Mamy czas do czasu wznowienia rozgrywek ligowych.

CYRK KORONA REZYGNUJE Z DZIAŁALNOŚCI

Dyrektor w komunikacie na Twitterze informuje: Cyrk kojarzy się z Sejmem na Wiejskiej. Korona to teraz nikomu się dobrze nie kojarzy. Zresztą przez tego wirusa pospadały nam pozycje w wyszukiwarce Google. Jest kwarantanna, a ludzi siłą nie zaciągniemy. Dosyć już tego. Zagramy jeszcze występ pożegnalny i czas się zawijać.

SERIAL 'KORONA KRÓLÓW’ SCHODZI Z ANTENY

Do odwołania została zawieszona emisja serialu 'Korona Królów’. TVP pomimo ogromnych nakładów finansowych, przeznaczanych głównie na propagandę, nie jest w stanie odwrócić drastycznego i spadkowego trendu zainteresowania serialem.

CENTRUM HANDLOWE KORONA BANKRUTUJE

Wrocławskie Centrum Handlowe Korona bankrutuje. Kwarantanna kwarantanną, ale tak niefortunny dobór nazwy naszego Centrum jest opłakany w skutkach. Nikt kilka lat temu nie brał pod uwagę takiego scenariusza. Ludzie boją się do nas przychodzić. Dochody naszych najemców spadają w niewyobrażalnym tempie. Robimy nawet specjalne promocje dla osób będących w przymusowej kwarantannie, nakłaniamy do nie przestrzegania zasad, ale to nie pomaga. Pociągniemy jeszcze maksymalnie miesiąc. W tak dramatycznym komunikacie sytuację opisał Dyrektor Centrum.

GIGANTYCZNY WZROST WYŚWIETLEŃ PIOSENEK CORONY NA YOUTUBE

Znacie na pewno Eurodanceowy hit 'Rhythm of the night’? Okazuje się, że utwory Corony na YouTube zaliczają jako jedyne w tym zestawieniu wzrost popularności. Komentarze pod filmami pełne są optymistycznych słów. Ostatnio nawet stacje radiowe podłapały ten trend, i częściej możemy usłyszeć Coronę w naszych domach czy autach.

ŚWIADEK KORONNY OD TERAZ NIE ISTNIEJE

Pandemia mocno odcisnęła swoje piętno na instytucji Świadka Koronnego. Od wczoraj została ona zamknięta, a każdy kto chodził bezpiecznie na wolności utracił status Świadka Koronnego. W zależności od tego czy zeznania takiego świadka przyniosły jakikolwiek efekt będzie rozpatrywanie pozostanie go na wolności lub też przymusowe skierowanie na odbycie kary.

PIENIŃSKIE TRZY KORONY Z INNĄ NAZWĄ

Doskonale znany wszystkim najwyższy szczyt Pienin – Trzy Korony, począwszy od 1 Maja 2020 wprowadzi szereg procedur mających na celu zmianę nazwy na Trzej Królowie. Trwają już konsultacje między innymi z Google o masowe wprowadzenie zmian w wyszukiwarce.

Widać jak na dłoni niewidzialne skutki pandemii. Jeżeli dołożymy do tej listy bankructwo piwa Corona oraz wymuszoną zmianę nazwy komunikatu AVG, kształtuje nam się obraz, jak wielu dziedzin dotyka Coronavirus.

Ujawniono szokujące zdjęcie Królowej Anglii! Uwaga. Materiał +18
ZUS wyleczy z koronawirusa!

Wasze reakcje