Kraj

Nieoficjalnie: Pandemia w Polsce potrwa najpóźniej do 2023 roku.

628
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Pandemia zakończy się najpóźniej w 2023 roku. Fake News 24. FakeNews24.pl

Pandemia i koronaszaleństwo w Polsce i poza naszymi granicami nie odpuszcza. Media co i raz donoszą o nowych obostrzeniach, zakazach lub nakazach wprowadzanych w związku z szerzeniem się wirusa w społeczeństwie. Społeczeństwie, które każdego dnia zdaje się być coraz bardziej zmęczone brakiem normalności, a przede wszystkim ewidentnym brakiem kompetencji rządzących, do podejmowania logicznych decyzji. Na horyzoncie pojawiło się jednak małe światełko zwiastujące koniec pandemii, przynajmniej w naszym kraju.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy pandemia w Polsce odpuści najpóźniej w 2023 roku. Na rok ten zaplanowano wybory parlamentarne, a jak wiemy z doświadczeń minionych miesięcy, koronawirus wyborów się boi. Zgodnie ze schematem jaki ostatnio zafundowali nam przedstawiciele partii rządzącej, możemy oczekiwać iż już w 2023 roku, czyli za około dwa lata:

  • Będziemy każdego dnia mniej obawiać się wirusa, i to będzie dobre podejście
  • Koronawirus w 2023 roku będzie w odwrocie, nie będzie się trzeba jego bać
  • Trzeba będzie pójść na wybory, najlepiej tłumnie
  • Nic się nie stało teraz, nic się nie stanie w dniu wyborów
  • Sprawiedliwa linia rozwoju będzie kontynuowana
  • Prezydent nadal będzie chciał, żeby się Polska rozwijała

Jak widać, nie grozi nam nic złego jako społeczeństwu. Jeżeli rząd obiecuje i zapewnia, że pandemia odpuści, to tak będzie. Pamiętajmy również, iż poza usilnie forsowaną przez media szczepionką, szansą na wyleczenie się w koronawirusa jest wizyta u lekarzy orzeczników ZUS, o czym pisaliśmy tutaj.

Procesja Trzech Króli w Warszawie: Zatrzymany ministrant z zarzutami.
Czeska Marynarka Wojenna zbudowała Lotniskowiec. Mają problem z wodowaniem okrętu.

Wasze reakcje

1