Kraj Motoryzacja

Na autostradach bez ograniczeń prędkości!

209
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Na Polskich autosradach bez ograniczeń prędkości. Fake. Fake News. FakeNews. FakeNews24. FakeNews24.pl

Rewelacyjna wiadomość dla Polskich kierowców! Od 1 Kwietnia 2020 roku pojedziemy naszymi autostradami bez ograniczeń prędkości! Obowiązujący obecnie limit 140km/h, co ciekawe i tak jeden z większych w Europie, zostanie zniesiony. Wszystko wskazuje na to, iż doganiamy Zachód szybciej, aniżeli ktokolwiek z nas przypuszczał. Specjalnie dla FakeNews24.pl krótkiego, aczkolwiek rzeczowego wywiadu udzielił Pan Dominik Suski, pracownik Ministerstwa Motoryzacji.

Tak, potwierdzam. Znosimy limity prędkości na Polskich autostradach.

Dziękujemy za komentarz. Od siebie dodamy jeszcze kilka istotnych z punktu widzenia kierowcy szczegółów. Po pierwsze zniesienie limitu prędkości nie oznacza braku kontroli. Autostrady nadal będzie patrolować policyjna grupa High Speed. Będę oni zwracać uwagę na dziwne zachowania kierowców oraz przeprowadzać wyrywkowe kontrole trzeźwości. Nadal obowiązuje zakaz migania światłami drogowymi. Przypominamy, iż niedopuszczalne będzie również tamowanie ruchu na lewym pasie.

Z zapowiadanych zmian niezwykle cieszą się kierowcy, którzy dotąd nie mieli możliwości legalnie sprawdzić maksymalnych osiągów swoich aut. Jak dowiedziała się redakcja FakeNews24.pl prawdopodobnie zdrożeją opłaty na najpopularniejszych odcinkach autostrad. Poprosiliśmy o kolejny komentarz pana Dominika Suskiego, który zdążył się już rozłączyć:

Tak, potwierdzam. Coś za coś drodzy Państwo. Budżet sam z siebie się nie utrzyma. Znosimy limity prędkości, jednocześnie podnosimy opłaty za przejazd.

No tak, widzimy w tym szaleństwie pewną metodę. Większe prędkości to szybsze pokonywanie odcinków. Szybsze pokonywanie odcinków to zwiększenie przepustowości. Zwiększenie przepustowości to finalnie więcej pojazdów pokonujących płatne odcinki. Geniusz Ministerstwa Motoryzacji!

Jarosław Psikuta już wie, gdzie jest jego 300 baniek.
Poszedł na wieczór kawalerski. Obudził się w ostatniej chwili w krematorium.

Wasze reakcje