Kraj Technologie

Ministerstwo Internetu poszukuje Internetowych Trolli. Wysokie wynagrodzenia!

360
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Ministerstwo IT poszukuje Internetowych Trolli. Wysokie wynagrodzenia!

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnymi drogami, Ministerstwo Internetu w trybie pilnym poszukuje Internetowych Trolli. Cała sytuacja ma wyraźny związek z gwałtownie rozrastającą się epidemią Coronavirusa. W społeczeństwie rosną niepokoje społeczne wynikające z niedoinformowania oraz bagatelizowania przez media głównego nurtu problemu. Zapewnia się nas, iż nic nam nie grozi, jednak Internet aż huczy od zdjęć i vlogów, pokazujących, że prawda może wyglądać inaczej. Niepokoje te dostrzegli oficjele w Ministerstwie Internetu.

Dotarliśmy do notatki, w której to nakazuje się zwerbować 'kreatorów opinii’, którzy to na masową skalę będą próbowali uspokajać ludzi. Ministerstwo przygotowało aż 50 wakatów. Ma zostać utworzonych 5 działów, liczących po 10 osób. Pierwszy to Trolle udający, że znają kogoś kto był w Chinach i że nikomu nic się nie dzieje. Druga grupa ma podszywać się pod lekarzy lub osoby z rodzin kogoś ze służby zdrowia. Zgodnie z instrukcjami, każdy Troll ma za zadanie oznajmiać, iż szpitale dysponują wszelkimi środkami zapobiegawczymi. Trzecia grupa to grupa e-commerce, nawołująca do częstego kupowania na zagranicznych aukcjach. Czwartą grupą mają być Trolle emocjonalne. Mają oni wchodzić ludziom na emocje i pisać, iż w ogóle pisanie o wirusie to policzek dla każdego z zarażonych. Wreszcie piąta grupa to windykatorzy. Ci będą przeczesywać sieć w poszukiwaniu jakichkolwiek artykułów, które wymagać będą interwencji samego Ministerstwa.

Zarobki Internetowych Trolli szokują. Najniższe świadczenie to 15.000zł, a dodatkowo karta Multisport, opieka medyczna, praca zdalna, słodkie piątki oraz zniżki na produkty firmowe, a także doskonała atmosfera pracy. Nie podano jeszcze do opinii publicznej ankiety do rejestracji, ale najprawdopodobniej wcale jej nie będzie. Nasz informator donosi, że angaże będą przyznawane po staremu, czyli 'po znajomości’.

Redakcja FakeNews24.pl jest głęboko zaniepokojona tymi doniesieniami. Jeżeli się one potwierdzą, w najbliższym czasie możemy spodziewać się wysypu propagandowych działań i akcji informacyjnych. Będziemy stale monitorować temat i wracać do Państwa z najciekawszymi wątkami i informacjami.

TVP przekaże 2 miliardy potrzebującym. To nie Fake News.
Komedia 'Chłopaki nie płaczą' ma już 20 lat. Sprawdzamy co słychać u jej bohaterów.

Wasze reakcje