Lifestyle

Krzywe rzeczy. Lista 8 najbardziej zakrzywionych rzeczy i sytuacji.

452
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Lista rzeczy, które są krzywe. Krzywa wieża w Pizie. FakeNews24.pl

Krzywe rzeczy, sytuacje i osoby otaczają nas od dawna. Pokusiliśmy się więc o stworzenie krótkiego zestawienia ośmiu, tych najbardziej krzywych. Znasz je wszystkie? A może znasz coś, co jest jeszcze bardziej krzywe, niż wymienione przez nas?

#1

Krzywa wieża w Pizie

Lista rzeczy, które są krzywe. Krzywa wieża w Pizie. FakeNews24.pl Najbardziej znana na świecie krzywa rzecz. Mekka dla Instagramerów i wszystkich tych, którzy chcą zrobić sobie jedyne w swoim rodzaju, choć tak na prawdę przereklamowane już do granic możliwości zdjęcie. Krzywą Wieżę odwiedza rocznie ponad 10 milionów turystów, czyli średnio blisko 30.000 osób dziennie. Robi wrażenie prawda?
#2

Krzywa akcja

Krzywa akcja to używane w języku potocznym określenie. Jest ono najczęściej używane jako synonim słowa 'przypał'. Na przykład: Szumowski załatwił znajomemu milionowy kontrakt i to wyszło na jaw... krzywa akcja co nie?
#3

Andrzej Krzywy

Tego Pana nie trzeba przedstawiać. To ikona polskiej sceny rozrywkowej. Muzyk, autor, piosenkarz, kompozytor. Wokalista popularnej na świecie grupy U2... a nie przepraszamy. Wokalista grupy De Mono, zespołu który stworzył hity takie jak na przykład 'Zostańmy sami'.
#4

Krzywy domek w Sopocie

Krzywy-domek-w-Sopocie.-Krzywe-Rzeczy.-Lilsta.-Najlepsza-Rozrywka.-Strona-rozrywkowa.jpg Piza ma swoją wieżę, my mamy swój Krzyw Domek. Zlokalizowany w centralnej części Sopotu przyciąga turystów jak magnes. Przyznacie, że samo patrzenie na zdjęcie wywołuje w głowie niezłego mindfucka... co dopiero obejrzenie go na żywo po kilku głębszych.
#5

Krzywa zachorowań

Prezentujemy w tej liście krzywe rzeczy, więc nie mogło zabraknąć obecnie najbardziej krzywej - krzywej zachorowań na koronawirusa. Jednocześnie jest to najbardziej wypłaszczana rzecz w naszym kraju. TVP unika tego tematu jak ognia.
#6

Krzywy las

Krzywy-Las.-Krzywe-sosny.-Portal-rozrywkowy Kolejne krzywe miejsce na mapie Polski. Krzywy Las to kraina magiczna. Rośnie tutaj około 100 zdeformowanych sosen. Podobno zostały posadzone w okolicach roku 1934, a więc przed wojną. Do dziś nie wiadomo, co spowodowało takiego rodzaju krzywiznę. Jedną z prób rozwiązania sekretu jest fakt, iż dawniej celowo uszkadzano drzewa w ten sposób, aby pozyskiwać materiał na przykład na budowę łodzi. Co nie zmienia faktu, że to trochę krzywa akcja.
#7

Krzywy róg

Za naszą wschodnią granicą na Ukrainie leży miasto Krzywy Róg. I możemy w tym miejscu skopiować wpis z Wikipedii, ale odeślemy Was do informacji o tym mieście.
#8

Krzywy ryj

Skoro już wałkujemy krzywe rzeczy, to zamkniemy naszą listę z przytupem. Krzywy ryj to bardzo popularne określenie sytuacji, kiedy chcemy zrobić coś, do czego nie posiadamy zasobów. Na przykład kiedy idziemy na imprezę, na której chcemy się napić, a nie mamy żadnych pieniędzy na zakupy, idziemy wtedy na tak zwany krzywy ryj... a nóż widelec ktoś się ze mną podzieli, lub nikt nie zauważy, że przyszedłem bez niczego. Podobnie w przypadku kiedy znajomi zamawiają pizzę, a my nie dorzucając się do zamówienia, zjemy kawałek na krzywy ryj.

To była nasza lista 8 krzywych rzeczy. Czy znacie jeszcze jakieś? jesteśmy ciekawi waszych sugestii! Pamiętaj, że na stronie FakeNews24.pl znajdziesz najnowsze informacje z kraju i z zagranicy! Nie przegap ich i bądź na bieżąco.
Najgorętsze na plaży. Top 13 seksownych foczek.
10 najśmieszniejszych kotów Internetu. Lista TOP 10 od FakeNews24.pl

Wasze reakcje