Rozrywka

10 najśmieszniejszych kotów Internetu. Lista TOP 10 od FakeNews24.pl

1.02K
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
10-najśmieszniejszych-kotów-Internetu.-FakeNews24.pl_.-Fakenews24.-Humor.-Rozrywka.

Rozwój technologiczny w ostatniej dekadzie sprawił, że każdy z nas posiada przy sobie telefon z lepszą lub gorszą kamerką. To z kolei przekłada się na gigantyczną ilość filmów i filmików jakie możemy znaleźć w sieci. Jednego możemy być pewni. Jeżeli nie wydarzy się po drodze jakaś katastrofa i YouTube przetrwa kolejne dziesięciolecia, to za 150, czy 200 lat spojrzą na nasze pokolenie tak samo, jak my patrzymy teraz na starożytnych. Będziemy czcicielami kotów. W dzisiejszym zestawieniu TOP 10 przygotowaliśmy dla Was 10 najśmieszniejszych kotów Internetu, których zachowań nawet nie chcemy zrozumieć. Oglądaj koniecznie z dźwiękiem!

#1

OMG CAT

Za każdym razem gdy widzimy ten filmik, dopada nas nurtujące pytanie: co takiego zobaczył ten kot? Co wywołało w nim tak wielki szok? Jaki myśli kłębiły się wtedy w jego głowie? Jaki był jego stan psychiczny? No i czy pozbierał się po tym, co zobaczył?
#2

WFT KITTY

Jak to zobaczysz, to już nigdy tego nie odzobaczysz. Życie tego beztroskiego kota zostało wywrócone do góry nogami, kiedy zdał sobie sprawę z... no właśnie. Może wy macie jakieś pomysły?
#3

JEDI CAT

Te efekty specjalne! Ta muzyka! Ta akcja! Jedi cat to zdecydowany faworyt wszystkich kochających miecze świetlne i filmy z gatunku science-fiction.
#4

DRAMATIC CAT

Kiedy nagle uświadamiasz sobie, że na prawdę jesteś kotem, masz pełne prawo do tego, żeby stracić sens istnienia w jednej sekundzie.
#5

KOT NADAJĄCY ALFABETEM MORSA

Nawet nie wiemy co o tym można napisać. Ten kod prawdopodobnie w poprzednim wcieleniu pełnił służbę na radzieckim okręcie podwodnym... i tak mu zostało.
#6

WSPOMNIENIA Z WIETNAMU

Ten wariat zapewne miał jakiś flashback z Wietnamu. Bardzo prawdopodobne jest, że męczył się z tym od długiego czasu.
#7

THRILLER CAT

Król Popu (tak – król popu, a nie Król Popek) był tylko jeden. Ten kot najwyraźniej naoglądał się za dużo MTV. Uwaga! Przed Wami kot tańczący do hitu Michaela Jacksona.
#8

ZWARCIE W MÓZGU

Leżysz sobie spokojnie, relaksujesz się i nagle w Twoim mózgu dochodzi do zwarcia. Myśli sobie, a łapy sobie. Patrzcie i podziwiajcie, drugiego takiego nie ma w całym Internecie.
#9

ROCKY CAT

A ten kot jest najwierniejszym fanem sagi o Rockym. Podobno chwilę przed tym ujęciem obejrzał Rocky II i tak się wkręcił w temat, że postanowił niezwłocznie spełnić swoje marzenia.
#10

ZAMROŻENIE MÓZGU

Kiedy temperatura w Twoim mózgu nagle spadnie o 2 stopnie.

To była nasza lista TOP 10, a kolejność jest zupełnie przypadkowa. Osobiście w redakcji nie posiadamy kota, ale każdego dnia staramy się nadrobić którymś z tych wyżej wymienionych filmików. A czy Wy macie może jakieś swoje inne typy najśmieszniejszych kotów? Wklejajcie linki pod postem na naszym Facebooku!
Krzywe rzeczy. Lista 8 najbardziej zakrzywionych rzeczy i sytuacji.
10 najlepszych gier na Pegasusa. Lista TOP 10 od FakeNews24.pl

Wasze reakcje