Krzywe rzeczy, sytuacje i osoby otaczają nas od dawna. Pokusiliśmy się więc o stworzenie krótkiego zestawienia ośmiu, tych najbardziej krzywych. Znasz je wszystkie? A może znasz coś, co jest jeszcze bardziej krzywe, niż wymienione przez nas?

1. Krzywa wieża w Pizie

Krzywa wieża w Pizie. Krzywe Rzeczy lista. FakeNews24.pl Humor. Rozrywka.

Najbardziej znana na świecie krzywa rzecz. Mekka dla Instagramerów i wszystkich tych, którzy chcą zrobić sobie jedyne w swoim rodzaju, choć tak na prawdę przereklamowane już do granic możliwości zdjęcie. Krzywą Wieżę odwiedza rocznie ponad 10 milionów turystów, czyli średnio blisko 30.000 osób dziennie. Robi wrażenie prawda?

2. Krzywa akcja

Krzywa akcja to używane w języku potocznym określenie. Jest ono najczęściej używane jako synonim słowa ‘przypał’. Na przykład: Szumowski załatwił znajomemu milionowy kontrakt i to wyszło na jaw… krzywa akcja co nie?

3. Andrzej Krzywy

Tego Pana nie trzeba przedstawiać. To ikona polskiej sceny rozrywkowej. Muzyk, autor, piosenkarz, kompozytor. Wokalista popularnej na świecie grupy U2… a nie przepraszamy. Wokalista grupy De Mono, zespołu który stworzył hity takie jak na przykład ‘Zostańmy sami’.

4. Krzywy domek w Sopocie

Krzywy domek w Sopocie. Krzywe Rzeczy. Lilsta. Najlepsza Rozrywka. Strona rozrywkowa. FakeNews24.pl

Piza ma swoją wieżę, my mamy swój Krzyw Domek. Zlokalizowany w centralnej części Sopotu przyciąga turystów jak magnes. Przyznacie, że samo patrzenie na zdjęcie wywołuje w głowie niezłego mindfucka… co dopiero obejrzenie go na żywo po kilku głębszych.

5. Krzywa zachorowań

Prezentujemy w tej liście krzywe rzeczy, więc nie mogło zabraknąć obecnie najbardziej krzywej – krzywej zachorowań na koronawirusa. Jednocześnie jest to najbardziej wypłaszczana rzecz w naszym kraju. TVP unika tego tematu jak ognia.

6. Krzywy las

Krzywy Las. Krzywe sosny. Portal rozrywkowy FakeNews24.pl

Kolejne krzywe miejsce na mapie Polski. Krzywy Las to kraina magiczna. Rośnie tutaj około 100 zdeformowanych sosen. Podobno zostały posadzone w okolicach roku 1934, a więc przed wojną. Do dziś nie wiadomo, co spowodowało takiego rodzaju krzywiznę. Jedną z prób rozwiązania sekretu jest fakt, iż dawniej celowo uszkadzano drzewa w ten sposób, aby pozyskiwać materiał na przykład na budowę łodzi. Co nie zmienia faktu, że to trochę krzywa akcja.

7. Krzywy róg

Za naszą wschodnią granicą na Ukrainie leży miasto Krzywy Róg. I możemy w tym miejscu skopiować wpis z Wikipedii, ale odeślemy Was do informacji o tym mieście.

8. Krzywy ryj

Skoro już wałkujemy krzywe rzeczy, to zamkniemy naszą listę z przytupem. Krzywy ryj to bardzo popularne określenie sytuacji, kiedy chcemy zrobić coś, do czego nie posiadamy zasobów. Na przykład kiedy idziemy na imprezę, na której chcemy się napić, a nie mamy żadnych pieniędzy na zakupy, idziemy wtedy na tak zwany krzywy ryj… a nóż widelec ktoś się ze mną podzieli, lub nikt nie zauważy, że przyszedłem bez niczego. Podobnie w przypadku kiedy znajomi zamawiają pizzę, a my nie dorzucając się do zamówienia, zjemy kawałek na krzywy ryj.

To była nasza lista 8 krzywych rzeczy. Czy znacie jeszcze jakieś? jesteśmy ciekawi waszych sugestii! Pamiętaj, że na stronie FakeNews24.pl znajdziesz najnowsze informacje z kraju i z zagranicy! Nie przegap ich i bądź na bieżąco.