Lifestyle Świat

Japonia rości prawo do japonek!

431
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.

Lubisz nosić japonki? Uważaj, to może być ostatnie lato, w którym z nich skorzystasz!

Jak dowiedział się nasz korespondent w Tokio, Ministerstwo Mody w kraju Kwitnącej Wiśni jest zniecierpliwione rosnącym popytem na popularne letnie obuwie, czyli japonki.

’Nazwa naszego kraju została i jest w zatrważającym zakresie wykorzystywana niezgodnie z przeznaczeniem. To niedopuszczalne, żeby ludzie po całym świecie korzystali z obuwia, którego nazwa jednoznacznie nawiązuje do mojego państwa. W tym roku podejmiemy precyzyjne działania mające na celu opatentowanie słowa Japonia i wszelkich jego odmian. Dalsze korzystanie z w/w słów będzie wymagało pisemnej zgody naszej ambasady w danym kraju.’

Japonia rości prawo do japonek - FakeNews24.pl
Nosisz japonki? Uważaj! To prawdopodobnie ostatni sezon, kiedy ich noszenie nie będzie ścigane!

W najbliższym czasie na całym świecie będą przeprowadzone plebiscyty na nową nazwę dla tego popularnego rodzaju obuwia. W Polsce swoje propozycje będzie można zgłaszać od 1 Października na profilach społecznościowych Ministerstwa Designu.

Zakłady szewskie już zacierają ręce!

Tymczasem wydaje się, że na całym tym zamieszaniu najbardziej skorzystają zakłady szewskie. Pan Zbyszek, właściciel małego zakładu szewskiego z Krakowa powiedział nam, że jego telefon dzwoni częściej i powoli zaczyna brakować terminów na przeróbki japonek:

’Mój telefon dzwoni częściej i powoli zaczyna brakować terminów na przeróbki japonek.’

Cała sprawa jest rozwojowa. O dalszym przebiegu będziemy informować na bieżąco.

Kwitnie nielegalny handel wizytami i terminami operacji w NFZ
33 lata temu nic się nie wydarzyło!

Wasze reakcje