Kraj

Lidl. Dwie staruszki pobiły się o krem odmładzający. Interweniowała Policja.

403
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Lidl. Tydzień Kobiet. Pobiły się dwie babcie. FakeNews24.pl

Lidl. Z okazji obchodzonego właśnie przez ten sklep Tygodnia Kobiet, dużo produktów, między innymi kosmetyków można nabyć w atrakcyjnych cenach. Po godzinie 8 rano jeden z reporterów FakeNews24.pl otrzymał zgłoszenie, iż w jednym ze sklepów na Bemowie mają miejsce dantejskie sceny. Na miejscu okazało się, że sprawcą całego zamieszania jest ostatnia sztuka kremu odmładzającego. Dwie staruszki najpierw pokłóciły się, która z nich pierwsza zobaczyła krem, a kiedy rozmowa nie przynosiła efektów, doszło do rękoczynów.

Nigdy nie sądziłam, że te Panie mogą mieć w sobie tyle energii. Przecież ledwo co weszły do sklepu!

Relacjonuje Pani Alina, kierownik porannej zmiany. Dopytaliśmy Panią Alinę o przebieg całego zdarzenia.

Byłam na dziale spożywczym, kiedy nagle usłyszałam: 'Zamknij mordę!’. Natychmiast udałam się w kierunku tych wrzasków. Tam dwie babcie leżały już na podłodze, Jedna z nich ukryła krem pod swoim ciałem. Druga energicznymi ruchami próbowała go zdobyć. Ani ja, ani przypadkowi klienci nie byliśmy w stanie rozerwać ich z tego morderczego uścisku.

Jak się dowiedzieliśmy, na miejsce została wezwana Policja i dopiero po użyciu gazu pieprzowego staruszki odpuściły. Odpowiedzą prawdopodobnie za uszkodzenie wystawy i ekspozycji.

Jeżeli posiadają Państwo jakieś filmiki z tego nagrania, prosimy o kontakt z redakcją FakeNews24.pl

Właścicielowi piwa Corona grozi bankructwo. Winny Coronavirus.
200 fanów na Facebooku! Dziękujemy!

Wasze reakcje