132
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.

Świat YouTubera pełen jest emocji i niespodzianek, ale ostatnie wydarzenia wywołują poważne zaniepokojenie wśród fanów i społeczności internetowej. Film Wardęga, znany z humorystycznych skeczy i eksperymentów, znalazł się w centrum kontrowersji. Wiele wskazuje na to, że mogą istnieć poważne zarzuty wobec Stuu dotyczące czynu zabronionego z osobą niepełnoletnią. To sprawiło, że inne znane postacie, takie jak Fagata, Dubiel i Boxdel, również zostali uwikłani w tę aferę.

Najprawdopodobniej to inni YouTuberzy, tacy jak fagata, Dubiel i Boxdel, widzieli więcej informacji na ten temat. Oczywiście, do chwili obecnej nie ma oficjalnych doniesień ani potwierdzeń ze strony organów ścigania ani stron zaangażowanych, ale te wydarzenia budzą poważne zainteresowanie. Również swoją spilkę kilka dni wcześniej dodał do całej sytuacji Magical. Odnośnie uderzenia go w twarz ,w hotelu. Gdzie były wyłączone najprawdopodobniej kamery i ponoć była duża ilość influenserów. Ten temat nie dokońca został potwierdzony, ale przy wynikającej sytuacji możemy zacząć łączyć kropki.

 

Nie jest tajemnicą, że społeczność internetowa jest czujna na wszelkie kontrowersje. Obecnie wiele osób prowadzi dochodowe kanały na YouTube, zwłaszcza o tematyce Minecrafta, gdzie może być więcej informacji na ten temat. Takie postaci jak fagata, Dubiel i Boxdel, które są znane ze swoich kanałów związanych ze swoją tematyką, mogą znaleźć się w trudnej sytuacji, jeśli doniesienia zostaną potwierdzone.

Premier Mateusz Morawiecki także odniósł się do sytuacji, wyrażając swoje zdanie na temat odpowiedzialności mediów społecznościowych i influencerów. Również jak twierdzi premier organy ścigania rozpoczęły śledztwo w tej sprawie.

W wyniku tych doniesień Boxdel został wyrzucony z Fame MMA, a organizacja wydała oświadczenie potępiające jego działania. Jednak ważne jest zrozumienie, że dopóki nie zapadnie prawomocny wyrok, zgodnie z prawem Polskim, osoba ta jest niewinna.

Kontrowersje związane z filmem Wardęgi i innymi znaczącymi postaciami na polskim YouTube budzą poważne pytania dotyczące etyki i odpowiedzialności w mediach społecznościowych. Niezależnie od tego, jakie będą wyniki śledztwa i procesu sądowego, to wydarzenie przypomina nam, że influencerzy mają wpływ na swoją widownię i powinni być odpowiedzialni za swoje działania.

Teraz musimy zadać sobie pytanie czy yotuberze chronią się sami na wzajem? To pytanie pozostawiam dla was.

Wg prawa Polskiego: Pamiętajcie dopóki nie zapadnie prawomocny wyrok to osoba jest niewinna.

Kontrowersje wśród YouTuberów: Oświadczenia youtuberów i na jaw wychodzą kolejne afery. Cześć II i nie ostatnia.
Atak DDoS i Duża Awaria Serwerów: Polska dotknięta niedziałającymi usługami w dniu 13 czerwca 2023roku

Wasze reakcje