15
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.

Marcin Dubiel oświadczenie, które zostało odebrane przez wielu ludzi jako brak odniesienia się do sprawy odnośnie opisywanych sytuacji i fragmentów filmu Wargędi „Pandora Gate”.

Jedynie co jest oświadczenie odnośnie ścigania Sylwestra Wardęgi w sądzie sprawa karna i innych osób, które również wypowiadają się na ten temat. To wypowiadanie się ludzi nie minie, za nim skończy się proces Dubiela z Waręgą patrząc na nasz wymiar sądowniczy może trwać kila lat. Fakt, który napisaliśmy w poprzednim artykule na samym dole jest prawdą. Czyli dopóki komuś nie zostanie przypisany wyrok w sądzie wg prawa Polskiej jest traktowana jako osoba nie winna. Chyba, że wyjdą jakieś nowe fakty.

Oświadczenie Marcina Dubiela z pudeka, które możecie znaleźć na koncie Marcina Dubiela na Instagramie.

Marcin Baron Boxdel również wydał oświadczenie, w którym na swoją obronę wziął świadka.  Osobę z grupy, z którą pisał ponoć podczas grania. Wg nich teksty na grupie odnośnie informacji pojawiających było czymś normalny. Niestety nie można tego potwierdzić bo nie ma z tej grupy, więcej screenów z innymi użytkownikami i taką treścią. Osoba występująca w filmie poinformowała z nazwą innego kanału, że otrzymywała jeszcze gorsze wiadomości od innej osoby. Świadek występujący przyjął przeprosiny od Boxdela, jak również sam Marcin przeprosił za swoje zachowanie. Musimy tutaj wrócić również do oświadczenia FEMA MMA, który tylko wykluczył go z działalności federacji. Niektórzy spekulują, ze to nie do końca może być tak, że został wyrzucony, a tylko odsunięty na tor boczny. W przypadku wszystkich udziałowców spółki jest problem z natury prawnej co do odsunięcia w trybie natychmiastowej takiej osoby.

Oświadczenie Marcina Boxdel

Duża ilość influencerów wydało swoje oświadczenie, odnośnie filmu Wardęgi. Teraz trudno powiedzieć co dalej z powyższymi Panami w Internecie, ale wiemy za to, że kolejne fakty wychodzą odnośnie innych znanych youtuberów.

Również youtuber Ferrari podał informację odnośnie kolejnego influencera, który mógłbyć zamieszany w inną sprawę, która mogła być niezgodna z prawem.

Jeżeli sytuacja przytaczana przez Ferrari jest prawdziwa to możemy mówić o przestępstwie.  Miała wystąpią sytuacja, że jeden z influencerów miał wykorzystać dziewczynę i nagrać filmik podczas robienia tego. Sprawa nie wyszła by na jaw, gdyby nie dziewczyna tego youtubera, która sprawdzając galerię zdjęć swojego chłopaka znalazła filmik. W tym temacie sytuacja jest rozwojowa, o dalszym ciągu zaistniałej sytuacji pewnie jeszcze usłyszymy.

W poprzednim artykule podałem wam informację odnośnie Cytuje: „Teraz musimy zadać sobie pytanie czy yotuberze chronią się sami na wzajem? To pytanie pozostawiam dla was.”

W dniu wczorajszym wyszedł filmik z Kasjo, gdzie sam powiedział, że ma takie informację na influencerów, że każdego jak by mu się chciało by ich zniszczył. Zaczyna się na youtube wszystko wywracać do góry nogami.

Został wydany komunikat ministerstwa sprawiedliwości odnośnie Pandora Gate.

Patrząc na całą aferę Pandora Gate moje zdanie jest takie, że na światło dzienne będą to wychodzić kolejne rzeczy związane z youtuberami. Pewnie zastanawiacie się dlaczego piszę influencerzu albo youtuberze, a nie podaje nazwisk. Dla mnie jest sprawa prosta i mam zasadę taką, że dopóki komuś coś się nie udowodni to nie można go oskarżyć. W też do tego tak podchodźcie i zobaczycie, że część osób z niknie z youtuba, część dalej na nim będzie. Już taka afera miała miejsce wcześniej. Jedni przyjdą, inni odejdą z portalu youtube i współprace sponsorskie im sie zakończą. Czekajmy na rozwój kolejnych wydarzeń. CDN….

 

 

 

Kontrowersje wśród YouTuberów: Konopskyy udostępnił film. Część III
Kontrowersje wśród YouTuberów: Wardęga, STUU, Dubiel i Boxdel w centrum uwagi

Wasze reakcje