Rozrywka

Jolka Jolka już zapomniała jak wygląda lato ze snu.

693
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Jolka Jolka. Lato ze snów. FakeNews24. Fake News. FakeNews24.pl. Humor. Rozrywka

Do astronomicznego lata 2020 roku pozostał już niecały tydzień. Z tej okazji postanowiliśmy dowiedzieć się, czy Jolka Jolka pamięta jeszcze lato ze snu. W tym celu zaaranżowaliśmy spotkanie, na które czekaliśmy grubo ponad trzy dni. Niestety, nie mamy dobrych wieści dla fanów tej legendarnej polskiej ballady rockowej, która po dziś dzień rozpala uczucia kolejnych pokoleń.

Jolka Jolka twierdzi, że już w 2017 roku obraz lata ze snu ulegał stopniowemu rozmyciu. W 2019 przyszedł kryzys, kiedy to naszej bohaterce praktycznie w całości zatarł się obraz tamtych lat. Na dzień dzisiejszy jedyne co pamięta, to to, że lato ze snów było ciepłe. Poza tym nic. Żadnych Imion, żadnych Nazwisk. Żadnych miejsc. Nie ukrywamy, iż jesteśmy rozczarowani tym faktem. Chcieliśmy jako pierwsi w Polsce opublikować wspomnienia tamtych dni. Liczyliśmy na jakieś pikantne szczegóły i być może skandal obyczajowy. No nic.

Czy za kilka lat my wszyscy dziś żyjący będziemy mogli powiedzieć, że lato 2020 było latem idealnym? Obserwując to, jak obecny rok daje nam w kość, jest duża szansa, że owszem będziemy pamiętać lato, które jednak było koszmarem. Przypominamy iż wybory za pasem i kto wie, co się wydarzy w kolejnych tygodniach. Mimo wszystko nie życzymy tego ani sobie, ani wam, nasi kochani czytelnicy.

Jak stworzyć idealny clickbait? Poradnik nr.2
Tomorrowland 2019. The Love Factory. Tak się bawią zakonnice.

Wasze reakcje

1