Lifestyle Świat

Japonia rości prawo do japonek!

431
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Lubisz nosić japonki? To może być ostatni sezon, kiedy ich używasz.

Lubisz nosić japonki? Uważaj, to może być ostatnie lato, w którym z nich skorzystasz!

Jak dowiedział się nasz korespondent w Tokio, Ministerstwo Mody w kraju Kwitnącej Wiśni jest zniecierpliwione rosnącym popytem na popularne letnie obuwie, czyli japonki.

’Nazwa naszego kraju została i jest w zatrważającym zakresie wykorzystywana niezgodnie z przeznaczeniem. To niedopuszczalne, żeby ludzie po całym świecie korzystali z obuwia, którego nazwa jednoznacznie nawiązuje do mojego państwa. W tym roku podejmiemy precyzyjne działania mające na celu opatentowanie słowa Japonia i wszelkich jego odmian. Dalsze korzystanie z w/w słów będzie wymagało pisemnej zgody naszej ambasady w danym kraju.’

Japonia rości prawo do japonek - FakeNews24.pl
Nosisz japonki? Uważaj! To prawdopodobnie ostatni sezon, kiedy ich noszenie nie będzie ścigane!

W najbliższym czasie na całym świecie będą przeprowadzone plebiscyty na nową nazwę dla tego popularnego rodzaju obuwia. W Polsce swoje propozycje będzie można zgłaszać od 1 Października na profilach społecznościowych Ministerstwa Designu.

Zakłady szewskie już zacierają ręce!

Tymczasem wydaje się, że na całym tym zamieszaniu najbardziej skorzystają zakłady szewskie. Pan Zbyszek, właściciel małego zakładu szewskiego z Krakowa powiedział nam, że jego telefon dzwoni częściej i powoli zaczyna brakować terminów na przeróbki japonek:

’Mój telefon dzwoni częściej i powoli zaczyna brakować terminów na przeróbki japonek.’

Cała sprawa jest rozwojowa. O dalszym przebiegu będziemy informować na bieżąco.

Kwitnie nielegalny handel wizytami i terminami operacji w NFZ
33 lata temu nic się nie wydarzyło!

Wasze reakcje