Świat

Instagramowa Influencerka zrzuciła 10Kg w jeden dzień!

920
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Amerykańska influencerka zrzuciła 10KG w jeden dzień! FakeNews24. FakeNews24.pl Humer. Rozrywka.

Dla chcącego nic trudnego! Wczoraj Amerykańska Influencerka, Miquela Smif, której profil obserwuje ponad 35 osób dokonała rzeczy niemożliwej. Cały Instagramowy świat patrzy na nią z podziwem, a ta damska część – z zazdrością. Co się wydarzyło? Kobieta pochwaliła się w relacji, że zrzuciła 10Kg w jeden dzień.

Zadzwoniliśmy do Stanów Zjednoczonych, aby osobiście porozmawiać z Influencerką. Nastawiliśmy się na długi dialog. Przygotowaliśmy listę blisko trzydziestu pytań. Tymczasem wywiad zakończył się już na trzecim pytaniu, które brzmiało: jak tego dokonałaś?

To śmieszna historia. Wracałam z zakupów. Kiedy byłam już w domu i wchodziłam do kuchni na górę, nagle wyrżnęłam się na schodach. Zrzuciłam z góry całą zgrzewkę cukru. Potem napisałam na Insta, że zrzuciłam 10Kg. Kiedy w ciągu 3 minut na mój profil wpadło 27 serduszek po prostu zwariowałam. Nie chciałam już tego prostować i informacja poszła w świat.

Nie wiemy co myśleć o sytuacji. Faktycznie Pani Miquela zrzuciła 10Kg w jeden dzień, więc w sumie nie możemy mieć do nikogo pretensji. Zapytaliśmy jeszcze poza oficjalnym wywiadem, jakie są plany Pani Miqueli na następne miesiące, skoro stała już osobą medialną.

Jak osiągnę pułap 50 followersów to zrobię z pewnością Q&A. Mam w planach napisanie też E-BOOKA i nagranie piosenki. Ale to czas pokaże. Nie zapeszajmy.

Życzymy sukcesów i podziwiamy zapał!

Siostry Godlewskie pracują nad nową piosenką. Ma być o kwrantannie.
Ultrasi ze Stand-Up Polska pobili się z kibicami Kabaretów. Regularna Wojna!

Wasze reakcje