Kraj

Ile kosztuje gram marihuany? Sprawdzamy ceny u lokalnych dealerów.

503
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Ile kosztuje gram marihuany. FakeNews24.pl Fake News. Humor. Rozrywka.

Ile kosztuje gram marihuany? Bez dobrych dojść ciężko jest tak na prawdę znaleźć odpowiedź na to pytanie. Internet na ten temat milczy, a ludzie którzy posiadają taką wiedzę, zdaje się zeszli do podziemia. Wychodzimy na przeciw wszystkim tym, którzy szukają informacji. Mało tego, dajemy znać, gdzie najlepiej kupić zakazany susz.

Ceny marihuany nie są stałe, ale można je spróbować uśrednić. Podobnie jak z paliwami na stacjach benzynowych, tak w przypadku marihuany ceny te różnią się w zależności od składu i dealera, który zajmuje się dystrybucją. Dotarliśmy do kilku osób, którzy na sprzedaży marihuany całkiem nieźle się dorobili.

Gdzie kupić marihuanę w Warszawie?

Pan Michał Gwoździk z Warszawy, lat 23, syn Mateusza, sprzedaje popularną maryśkę po średniej cenie 30zł za gram. To jedna z wyższych cen w stolicy. Pan Michał zamieszkały przy ulicy Kruczej 6 twierdzi, że cena taka podyktowana jest ryzykiem, na jakie codziennie naraża się handlując w okolicach Stadionu Narodowego. Podobno gdy tylko policja wpada na trop Pana Michała, ceny 1 grama szybują w górę do około 38zł za gram.

Ceny marihuany w Krakowie są zbliżone tym ze stolicy. Pan Piotr Mareczko, 19 letni mieszkaniec kamienicy przy ulicy Katedralnej 4/2 swój cennik ustala na podstawie kilku stałych, które o dziwo często są zmienne: ryzyko złapania, warunki atmosferyczne panujące w danym dniu oraz taryfę nocną lub dzienną. I tak na przykład w słoneczny dzień możemy kupić u Pana Piotra gram już za 35zł, ale ten sam gram w deszczową noc będzie kosztował już tylko 31zł. Pan Piotr często dealuje w bezpośredniej okolicy bramy głównej Wawelu.

Wrocław na czele kreatywności!

Ile kosztuje gram marihuany we Wrocławiu? Popularne i uwielbiane przez młodzież miasto spotkań to prawdziwa mekka dla palących. Gram mariuhuany można tutaj nabyć już za 25zł. W sezonie wakacyjnym rośnie konkurencja wśród dealerów głównie w okolicy Wyspy Słodowej, gdzie jak wiadomo gromadzi się najwięcej młodzieży. Konkurencja wymusza na dealerach sięganie po niekonwencjonalne sposoby postarania się o klienta. Wśród nich są na przykład gratisy lub oferty specjalne. Pan Zbyszek Niesiołowski zamieszkały w kamienicy przy ulicy Kazimierza Wielkiego 24/3 często robi promocje typu 1+1. Kupując gram, drugi dostaniesz gratis. Inni z kolei rozdają swoim klientom pieczątki, dzięki którym po kupieniu 10 gramów 11 gram otrzymuje się gratis. Promocje tego typu wpływają na średnią cenę suszu we Wrocławiu.

Jesteśmy ciekawi Waszych przygód z zakupem marihuany. Podzielcie się w komentarzach Waszymi historiami. Dajcie też znać po ile i gdzie kupujecie swoje palenie.

Rozdawanie GTA V za darmo było błędem. Dramatyczny apel prezesa Epic Games.
1000 plus na wakacje. Sprawdzamy co faktycznie otrzymamy za 1000 złotych.

Wasze reakcje