Sport

Hajto i Najsztub stworzą swój Team w WRC. Powstaje Hajt-Tub.

598
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Hajto i Najsztub stworzą team wrc. FakeNews24.pl. FakeNews24. Humor. Rozrywka

Hajto i Najsztub nieustannie na fali! Internetowy pocisk jaki został wymierzony przeciwko tym Panom przybrał niespodziewany obrót spraw. Dlaczego?

Przypominamy: Znany piłkarz Tomasz Hajto w 2007 roku śmiertelnie potrącił starszą kobietę. Pomimo znacznego przekroczenia prędkości i niezachowaniu szczególnej ostrożności, wyrok był niezwykle łagodny. Kara w zawieszeniu i śmiesznie niska grzywna. Piotr Najsztub natomiast w 2017 roku potrącił na pasach kobietę w podeszłym wieku. Pomimo braku uprawnień do prowadzenia pojazdów, oraz braku badań technicznych auta, sąd uniewinnił dziennikarza. Czy widzicie tutaj zbiegi okoliczności lub podobieństwa? Narzucają się one same.

W ostatnich miesiącach Internet aż kipi od memów, wpisów na blogach i artykułów w mediach, dotyczących właśnie tych dwóch panów. Hajto i Najsztub postanowili to wykorzystać. Jak się dowiedzieliśmy połączą oni swoją pasję do prowadzenia aut oraz swoją popularność i założą Team WRC. Głos w sprawie zabrał sam Tomasz Hajto:

Kiedy pomyślę o tym, że mogę cisnąć wąskimi uliczkami, na legalu, bez ograniczeń to aż mi się mordeczka uśmiecha. Piotrek natomiast będzie moim pilotem. Ustaliliśmy, że lepiej mu będzie na fotelu pasażera… Poza tym prokurator mu powiedział, że z kolejnej wpadki może już go nie wybronić, bo nacisk medialny już i tak jest duży. Więc Piotrek będzie pilotował, ja będę kierował.

Z naszej strony zobowiązujemy się, że będziemy ostrzegać o wszystkich wyścigach z udziałem Teamu Hajt-Tub. Lepiej zawczasu wiedzieć gdzie się nie pokazywać, niż potem latać po sądach.

Muzeum Polskiej Wódki w szoku! Ochrona opróżniła większość zapasów.
8 mila w USA. 13 dzielnica we Francji. Ul. 11 Listopada w Polsce.

Wasze reakcje