Technologie

GTA V Premium Edition do pobrania za darmo! Śpiesz się!

320
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
GTA V do pobrania za darmo. Szczegóły na FakeNews24.pl

Zapomnij o torrentach i Crackach. Epic Games Store przez najbliższy tydzień oferuje grę GTA V Premium Edition do pobrania całkowicie za darmo!

Grand Theft Auto V: Edycja Premium

Edycja Premium Grand Theft Auto V zawiera wszystkie elementy fabularne Grand Theft Auto V. Posiada również bezpłatny dostęp do stale ewoluującego świata Grand Theft Auto Online i wszystkich ulepszeń rozgrywki i dodatkowej zawartości. Znajdziesz tu między innymi skok na koniec świata, dozbrojenia, przemyt, motocyklistów i nie tylko. Otrzymasz także Zestaw początkującego kryminalisty, który jest najszybszym sposobem, aby rozkręcić swoje przestępcze imperium w Grand Theft Auto Online.

GRAND THEFT AUTO V

Młody opryszek, emerytowany rabuś i przerażający psychol wpadają w tarapaty i muszą wykonać serię niebezpiecznych napadów, aby przetrwać w bezlitosnym mieście, w którym zdrada czyha na każdym kroku.

GRAND THEFT AUTO ONLINE

Odkryj dynamiczny świat niesamowitych możliwości i różnych sposobów gry podczas drogi na kryminalny szczyt Los Santos i hrabstwa Blaine we wspaniałym, współdzielonym świecie Online.

ZESTAW POCZĄTKUJĄCEGO KRYMINALISTY

Zestaw początkującego kryminalisty jest najszybszym sposobem, żeby rozkręcić swoje przestępcze imperium w Grand Theft Auto Online. Skorzystaj z pomocy najciekawszej i najpopularniejszej zawartości oraz premii 1 000 000 GTA$ do wydania w GTA Online. Ta zawartość kupowana oddzielnie łącznie warta jest ponad 10 000 000 GTA$.

ROZKRĘĆ PRZESTĘPCZE IMPERIUM

Prowadź interesy ze swojego biura prezesa w wieżowcu Maze Bank West, prowadź badania nad potężnym uzbrojeniem w swoim podziemnym dozbrojeniowym bunkrze i fałszuj banknoty we własnej drukarni.

FLOTA POTĘŻNYCH POJAZDÓW

Mknij ulicami, siedząc w jednym z 10 szybkich pojazdów. Dostaniesz dostęp do superauta, motocykli, bojowego łazika Dune, śmigłowca, auta rajdowego i nie tylko. Otrzymasz też nieruchomości, w tym 10-miejscowy garaż, który pomieści tę flotę.

BROŃ, UBRANIA I TATUAŻE

Możesz też sięgnąć po granatnik kompaktowy, karabin wyborowy i karabin kompaktowy oraz stroje kaskaderskie, motocyklowe tatuaże i nie tylko.
GTA V Premium Edition możesz pobrać bezpłatnie klikając w ten link. Miłego grania!
Egipt nadal liderem w wyznaczaniu trendów budownictwa. Kiedyś piramidy, dziś autostrada pomiędzy blokami.
Czy Duda podpisze kontrakt z wytwórnią Shady Records? Eminem: 'potrzebujemy kogoś świeżego!'

Wasze reakcje