Kraj

Grosza daj Rydzykowi. Sakiewką potrząśnij. Niech nie zabraknie do pierwszego.

628
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Sakiewką potrząśnij Grosza daj Rydzykowi. FakeNews24. FakeNews24.pl

W dramatycznym, aczkolwiek stonowanym i wyważonym apelu O. Tadeusz Rydzyk poprosił o wsparcie finansowe. Jeżeli wsparcie nie nadejdzie możemy być świadkami upadku Radia Maryja oraz Telewizji Trwam. Rydzyk wyraźnie zaznacza, iż nawet bez wsparcia ledwo wystarczało od pierwszego do pierwszego. Drogi czytelniku, grosza daj Rydzykowi. Sakiewką potrząśnij.

Przypomnijmy szybciutko najlepsze akcje Pana Tadeusza, które potwierdzić mogą jego ciężką i uporczywą sytuację.

Maybachy od bezdomnego

Takie szczęście mają tylko Ci, nad którymi ewidentnie czuwa opatrzność. Dostać auto o wartości kilkuset tysięcy złotych od bezdomnego, to tak, jakby… dostać auto od bezdomnego? To się nie dodaje i nawet nam zabrakło porównań. Przypominamy:

Szybkie rączki Rydzyka

A tutaj widzimy ekspresowe tempo napływania datków do skarbonki. Książka – Koperta. Książka – Koperta. To tak jak u Włodka Markowicza: Książka – Kropka. Książka – Kropka. Zobaczmy to jeszcze raz!

200 tysięcy od PISu. Wdowy dały więcej.

Podobno darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda. A jednak. Można wykpić publicznie datki nawet w wysokości 200.000 zł. No przecież biedni Polacy, biedne wdowy dają więcej. Krótki Flashback poniżej.

Grosza daj Rydzykowki. Sakiewką potrząśnij.

I tym sposobem doszliśmy do wisienki na torcie. Dajcie więcej! ledwo wystarcza od pierwszego do pierwszego. Posłuchajcie i oceńcie sami.

Serdecznie kibicujemy tej charytatywnej zbiórce. Redakcja FakeNews24.pl

Podatek od koronawirusa zapłaci każdy chory.
Najlepsze komedie z przełomu wieków. Lista TOP 10 od FakeNews24.pl

Wasze reakcje