Poznaj FakeNews24

FakeNews24 – rozrywka jakiej nie było!

173
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
FakeNews24. Rozrywka jakiej nie było. FakeNews24.pl

Jesteśmy przekonani, iż w Internecie znajdziecie pełno stron z fałszywymi informacjami i niejedną kaczką dziennikarską. My nie jesteśmy jedną z wielu. Nasza strona to FakeNews24 – rozrywka jakiej nie było i długo po nas nie będzie. Dlaczego? Pozwólcie, że podamy poniżej kilka powodów.

FakeNews24 – rozrywka jakiej nie było.

Kłamiemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Tak, tak! Kłamiemy i bez mrugnięcia okiem się do tego przyznajemy. Głównie dlatego, że nasze artykuły nie robią nikomu krzywdy, nie są źródłem oszczerstw ani pomówień. Kłamiemy głównie na tematy takie jak: różne i ciekawe aplikacje na telefony, niecodzienne wydarzenia z kraju, życie gwiazd, informacje ze świata oraz motoryzacja. Każdego dnia robimy co w naszej mocy, aby dostarczyć Wam unikalny, niespotykany nigdzie indziej kontent.

Kreujemy nowe, odgrzewamy stare.

U nas znajdziesz artykuły opisujące rzeczy jakich nigdzie indziej nikt wcześniej nie opisał.  Z drugiej strony lubujemy się w dotykaniu i opisywaniu tematu, który był na topie dekady temu. Dzięki temu kontent w naszym Serwisie Informacyjnym ma bardzo szeroki zakres. Tylko w tym tygodniu napisaliśmy o nowej aplikacji od Google – YouTube PATO, jak również przypomnieliśmy wszystkim o uwielbianym Panu Jarosławie Psikuta, który doszedł do tego, gdzie jest jego trzysta baniek. I tak dzień za dniem, tydzień za tygodniem.

Portal Informacyjny z fałszywymi wiadomościami.

Ubraliśmy się w skórkę stricte Informacyjną. Kreujemy nasze newsy na mega poważne, prawdziwe i poparte źródłami chociażby od naszych zagranicznych korespondentów lub dziennikarzy śledczych. Celujemy z nagłówkami tak, aby wywołać sensację! Każdego dnia notujemy zwiększone ilości unikalnych użytkowników, właśnie Was, ludzi, którzy poświęcają swój czas dla nas. FakeNews24 – rozrywka jakiej nie było właśnie ukierunkowała się na nowo.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Przestępca zidentyfikował się jako kobieta. Został liderem więziennego gangu.
Policja zmienia BMW 3GT na BMW M8! Piraci drogowi bez szans!

Wasze reakcje