Poznaj FakeNews24

FakeNews24. Nasz portal rozrywkowy od kuchni.

139
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
FakeNews24. Jakie tematy u nas znajdziesz. FakeNews24.pl

FakeNews24 dało się już poznać użytkownikom jako strona rozrywkowo-informacyjna. Z tym, że więcej u nas rozrywki. Z takim też założeniem wychodziliśmy od samego początku. Każdego dnia robimy co w naszych mocach przerobowych, aby dostarczyć każdemu z Was rozrywkę jakiej w polskim Internecie jeszcze nie było. Wiecie już dobrze, że nie szczędzimy w naszych artykułach ironii i sarkazmu, ale czy znacie już wszystkie kategorie w naszym portalu? Przejdźmy przez nie krok po kroku. To zajmie tylko chwilę.

FakeNews24 – Kraj

W tej konkretnej kategorii znajdziecie wszystkie informacje i wydarzenia z kraju. Bez znaczenia, czy są to wydarzenia dotyczące polityki, gospodarki, czy też perypetii Pani Ewy z bloku przy ulicy Marymonckiej. Jeżeli cokolwiek dzieje się na naszym rodzimym podwórku opiszemy to w kategorii kraj.

FakeNews24 – Świat

Świat jak długi i szeroki zawsze daje mnóstwo tematów do zredagowania, zbadania czy do opisania. Informacje ze świata są analogicznie jak informacje z kraju wrzucane w jedną kategorię.

FakeNews24 – Sport

W kategorii sport znajdziecie artykuły… sportowe. Staramy się skupiać na tych ewidentnie wymagających opisania. Jest kilka takich tematów, obok których nie sposób przejść obojętnie. W kategorii sport na portalu FakeNews24.pl znajdą się informacje o piłkarzach, klubach, reprezentacjach, gwiazdach footballu i innych.

FakeNews24 – Rozrywka

Chyba jedna z naszych ulubionych kategorii na stronie FakeNews24.pl to własnie rozrywka. Kategoria ta daje nam bardzo szerokie spectrum tworzenia treści. Plotki, ploteczki, życie gwiazd, pies, który jeździł koleją, czy Maryla Rodowicz poddana hibernacji. Jest tego całkiem sporo. Zapomnijcie o Pudelku. Tam nie przeczytacie takich rewelacji jak u nas.

FakeNews24 – Motoryzacja

Motoryzacja to dział poświęcony uwaga… motoryzacji. Cóż więcej możemy na ten temat napisać.

FakeNews24 – Lifestyle

Lifestyle w wydaniu FakeNews24.pl to wręcz relaks dla zmysłów. Z pewnością każdy znajdzie tutaj artykuł, który wyda mu się interesujący. Z początkiem Marca 2020 roku ruszyliśmy z naszą inicjatywą tworzenia list TOP 10. W każdy wtorek do działu Lifestyle w naszym portalu trafi artykuł podsumowujący 10 topowych rzeczy. Rzecz jasna zrobimy to na nasz fejkowy sposób. Zerknijcie na przykład tutaj, aby poznać 10 ikon lat 90-tych.

FakeNews24 – Technologia

Piszemy w technologii o aplikacjach, o których nikt wcześniej nie pisał, bo takowe nie istnieją. Ale mogłyby istnieć, ponieważ jak spojrzy się na nie przymrużonym okiem, to wydają się być całkiem ciekawe. Więc de facto informujemy o nowinkach technologicznych jako pierwsi w Polsce. To własnie my, FakeNews24.pl zasialiśmy w Waszej świadomości ziarna takich aplikacji jak Thief Tinder, Złapczat, YouTube PATO czy Telegazeta na Androida. Czasami zabieramy się za tematu Internetu czy hostingu.

Poznaj FakeNews24

Ta kategoria nie widnieje w głównym menu, ale możecie ją znaleźć w stopce. Nie jest to stricte rozrywkowa czy informacyjna rubryka. Opisuje ona Nas, to czym się zajmujemy i jakie mamy plany. Ten artykuł również jest jej częścią. Jeżeli więc chcesz wiedzieć co u Nas, kliknij tutaj.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

FakeNews24 i listy TOP 10
10 rzeczy, które są, ale nikt ich nie widział. Lista TOP 10 od FakeNews24.pl

Wasze reakcje