Poznaj FakeNews24

FakeNews24 i listy TOP 10

632
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Każdy wtorek to nowa lista top 10. FakeNews24. FakeNews24.pl Fake. Fake News. FakeNews

Każdy wtorek na portalu FakeNews24 to nie tylko informacje i dezinformacje. Tego dnia znajdziecie u nas również cotygodniowe zestawienia TOP 10. Nasze dotychczasowe zestawienia znajdziecie tutaj. Zachęcamy również do komentowania naszych list na Facebooku, gdzie każdy Wasz komentarz może stać się dla nas inspiracją do stworzenia kolejnej dziesiątki.

Czym są listy TOP 10 od FakeNews24?

Otacza nas mnóstwo ludzi, przedmiotów, dźwięków. Tak było zawsze i raczej nic nie zmieni tego faktu. Nic nie zmieni również tego, że każdy z nas ma swój gust i swoje upodobania. Racja, ale uwaga! Są również takie rzeczy, takie osoby i takie dźwięki, które stały się ikonami w swojej dziedzinie. Mówiąc inaczej – bez względu na gusta, są przez każdego odbierane jednakowo pozytywnie.

Redakcja FakeNews24 każdego tygodnia stawia przed sobą zadanie, aby dany temat odpowiednio prześwietlić, pogrupować, a następnie utworzyć jedyną i wyjątkową w swoim rodzaju listę TOP 10. Robimy to w swoim stylu, czyli luźno, z humorem, a czasem z sarkazmem.

Dlaczego FakeNews24 tworzy takie listy?

Jak zapewne wiesz, założeniem naszego portalu jest zrobienie Ci dnia poprzez dostarczenie rozrywki na odpowiednim poziomie. Zapewne wiesz też, że na naszej stronie posiadamy dział Lifestyle, gdzie opisujemy otaczający nas świat z wielkim przymrużeniem oka. Te dwa czynniki (rozrywka i lifestyle) zapoczątkowały taką właśnie serię, która mamy nadzieję przypadnie bądź też już przypadła Wam do gustu.

Czemu TOP 10, a nie na przykład TOP 5?

Zastanawialiśmy się nad naszą własną złota piątką, ale stwierdziliśmy, że pięć to zdecydowanie za mało. Jak nigdzie indziej doskonale unaocznia się to w liście opisującej lata 90-te. Podczas jej tworzenie co chwila wpadaliśmy na nowe pomysły i tak na prawdę mamy już materiał na kolejną część. Uważamy więc, że lista TOP 10 jest optymalna zarówno pod kątem treści jak i nie zanudzenia czytelnika.

Bez względu na sytuację w kraju, wybory prezydenckie się odbędą.
FakeNews24. Nasz portal rozrywkowy od kuchni.

Wasze reakcje