Świat

Egipt nadal liderem w wyznaczaniu trendów budownictwa. Kiedyś piramidy, dziś autostrada pomiędzy blokami.

128
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Egipt buduje autostradę pod oknami bloków. FakeNews24.pl. Humor. Rozrywka.

Egipt pozostaje liderem jeżeli chodzi o wyznaczanie trendów w branży budowlanej. Tysiące lat temu, kiedy Europa jeszcze nawet nie raczkowała, starożytni wybudowali Piramidy i Sfinksa, które po dziś dzień zadziwiają świat. Dzisiaj potomkowie tych samych starożytnych zadziwiają świat ponownie. Dlaczego? Autostrada, czy też droga szybkiego ruchu która powstaje w Egipcie będzie przebiegała tuż pod oknami bloków mieszkalnych. Nie, nie żartujemy. Pisząc tuż pod oknami, mamy na myśli dosłownie sytuacje, w których pomimo tego iż mieszkasz na 5 piętrze, to w każdej chwili do salonu będzie mogło wjechać rozpędzone auto. Sprawdźcie sami poniższe zdjęcia. Egipt – plac budowy autostrady.

Po zobaczeniu tego co Wy właśnie obejrzeliście nasunęły nam się pytania i refleksje:

  • Chyba mieszkańcy miasteczka Wilanów nie mają więcej co narzekać. Przecież Południowa Obwodnica Warszawy będzie przebiegała znacznie dalej od ich mieszkań
  • Czy na prawdę w Polsce budowa dróg aż tak bardzo kuleje? No nie oszukujmy się, ale u nas coś podobnego by nie przeszło.
  • Patrząc na powyższe zaczynamy wierzyć, że to jednak nie starożytni niewolnicy Faraona stoją za budową piramid, a kosmici.

Jeżeli znacie arabski to możecie poczytać więcej u źródła.

Kuriozalna sytuacja w Warszawie. Policja zaczęła rozpędzać tłum, gdy okazało się, że to kolejka do fryzjera.
GTA V Premium Edition do pobrania za darmo! Śpiesz się!

Wasze reakcje