Lifestyle

Dojrzałe mamuśki wcale nie czekają w Twojej okolicy! Sprawdziliśmy.

1.10K
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Dojrzałe mamuśki wcale nei czekają w Twojej okolicy. FakeNews24.pl. FakeNews24. Humor. Rozrywka.

Nie lubimy zaczynać tygodnia od złych wiadomości, ale taka już rola portalu informacyjnego. Przejdźmy do meritum: dojrzałe mamuśki, które czekają na Ciebie w Twojej okolicy nie istnieją. Wiemy, ponieważ sprawdziliśmy to aż nazbyt dokładnie.

Na początku Marca br. wśród naszych redaktorów wywiązała się dyskusja na temat reklam, zgodnie z którymi nasza okolica pełna jest mamusiek, czekających na spotkanie. Wzięliśmy sobie za cel sprawdzenie tego. Każdy z redaktorów otrzymał zadanie, aby znaleźć choć jedną taką Panią w ciągu miesiąca.

Najgorzej jest zacząć

Przeczesaliśmy setki stron z treściami NSFW, aby poszukać odpowiednich banerków do kliknięcia. Okazuje się, że po wyłączeniu AdBlocka w Internecie więcej jest reklam niż samych treści, ale to taka dygresja. Stworzyliśmy w ciągu pierwszych dni listę stron, zawierających takie reklamy. Potem, sukcesywnie klikaliśmy w banerki. Nie ukrywamy iż zastanawialiśmy się, czy aby taką mamuśką nie jest na przykład nasza sąsiadka, mama kolegi, albo nasza ciocia. Klikanie w banerki i reklamy nie przynosiło jednak żadnego rezultatu, który byłby dla nas zadowalający. Dojrzałe mamuśki się nie pojawiały. Zamiast nich byliśmy przekierowywani na dziesiątki innych stron z treściami NSFW.

Brak rezultatów = wyjście w teren

Kolejne dni nie dawały nam żadnych rezultatów. Poza dwudziestoma wirusami jakie nieopatrznie ściągnęliśmy na komputery oraz zablokowaniu jednego komputera na wskutek SCAMu, postanowiliśmy wyruszyć w teren. Pukaliśmy od drzwi do drzwi pytając, czy w danym domu mieszka jakakolwiek dojrzała mamuśka. O dziwo wiele pań identyfikowało się z nimi, ale niestety żadna z nich, nie reklamowała się w Internecie.

Dojrzałe mamuśki to Oszustwo i SCAM

Po miesiącu, zgodnie z założeniami porzuciliśmy projekt. Jako pierwsi w Polsce ewidentnie dowiedliśmy, że reklamy i banerki z dojrzałymi mamuśkami w Twojej okolicy to jedynie oszustwo. Każdego kto ma inne doświadczenia prosimy o kontakt w celu przeredagowania tego artykułu.

Płaskoziemca chciał udowodnić swoje racje. Wystrzelił się w kosmos i porwało go UFO
Bollywood to nie efekety specjalne, a lata treningów i praktyki!

Wasze reakcje