Kraj

Dealer rozsyłał newsletter do swoich klientów. Popełnił głupi błąd!

1.31K
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Dealer rozsyłał newsletter. FakeNews24.pl. Humor i Rozrywka

Czego to nie zrobią pomysłowi przedsiębiorcy, aby w trudnych czasach pandemii utrzymać przy sobie klienta! Dealer narkotyków z Warszawy wszedł na kolejny poziom handlu i marketingu. Wyznaczył tym samym nowy trend w sprzedaży dopalaczy i ciężkich używek. Przechodząc do meritum: dealer rozsyłał newsletter z najnowszymi promocjami do swoich stałych klientów.

Nic nie zapowiadało, że eldorado 24-latka zostanie zakończone przez tak banalną pomyłkę. W niedzielę wieczorem dealer otrzymał nową dostawę i wszedł w posiadanie długo wyczekiwanych towarów. Nie chcąc tracić cennych minut, wkleił szybko do szablonu maila informacje z dokładnym opisem poszczególnych pozycji. Mało tego, dodał promocję -10% dla pierwszych 20 osób. Nie zauważył, że adresy e-mail klientów wkleił w pole DW, a nie UDW. W jednej chwili setki osób otrzymały dostęp do informacji, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego.

W świecie celebrytów zawrzało, kiedy okazało się, że najbardziej znane i rozpoznawalne nazwiska w branży są na liście dealera. Osoby, które często oglądamy w mainstreamowych mediach w pocie czoła uruchomiły wszystkie swoje kontakty prawnicze, aby zawczasu przygotować sobie linię obrony. Mail z adresami zaczął rozchodzić się w trybie wykładniczym, dzięki czemu po blisko 20 minutach od pierwotnego wysłania, wiadomość od dealera trafiła do kilkunastu tysięcy osób… w tym do pracowników Policji, którzy natychmiast rozpoczęli działania na szeroką skalę.

Na razie, poza zatrzymaniem dealera, 24-letniego Pana Miłosza Rozdymka z Warszawy, który pragnie zachować anonimowość, nikogo nie osadzono, ale to kwestia minut, zanim posypią się oskarżenia. Poprosiliśmy Pana Miłosza o komentarz:

Jestem z siebie dumny! Ustanowiłem nową, wysoko zawieszoną poprzeczkę. Zapamiętacie moje nazwisko! To ja wprowadziłem narkotyki w świat e-Commerce.

Policję zaskoczył fakt, że dealer rozsyłał newsletter. W tonie zaskoczenia wypowiada się również Andrzej Zajadek, lat 30, zamieszkały przy ulicy Wolskiej 34 m. 21, poszukiwany dealer z Warszawy.

Miłosz rozwalił system. Teraz system rozwali Miłosza. Jestem zaskoczony.

Niski poziom wody w Wiśle. W Warszawie planują kontrolowane zrzucanie ścieków.
Kaspersky zarabia krocie na pandemii. Madki masowo wykupują licencje.

Wasze reakcje