Kraj

Czy wzrost obserwacji UFO nad Polską ma coś wspólnego z uruchomieniem sieci 5G?

309
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
5G Kosmici i UFO. FakeNews24.pl. FakeNews24. Humor. Rozrywka

Polkomtel uruchomił w Polsce komercyjną sieć 5G, która to ma nas wprowadzić w cyfrową epokę, jakiej do tej pory Polska nie widziała. Zostawmy jednak na chwilę zdrowotne i technologiczne plusy i minusy wprowadzenia 5G i przyjrzyjmy się doniesieniom, jakie zalewają ostatnio Deep Web.

Jak się dowiedzieliśmy, równolegle z wprowadzeniem 5G, niezależni obserwatorzy zaczęli zgłaszać dziwne, bliżej nieokreślone zjawiska zachodzące na niebie. Wśród nich można wymienić między innymi niezidentyfikowane obiekty latające, efekty świetlne widoczne głównie nocami, ale również i za dnia. Duża część obserwatorów zaczęła też zgłaszać dziwne zachowanie psów. Psy na spacerach często zrywają się ze smyczy i gonią za czymś niewidocznym. Do tej listy należy dopisać jeszcze bardziej mroczne i niepokojące zdarzenia. Podobno w Krakowie i na jego przedmieściach dochodzi do częstych awarii prądu i zakłóceń w działaniu telefonów. W Internetowym podziemiu zaczęły pojawiać się teorie, jakoby nasilenie się tych zjawisk było następstwem uruchomienia 5G. Należy jednak być bardzo ostrożnym w przyjmowaniu takich rewelacji za pewnik. Istnieje bardzo cienka granica pomiędzy teorią napisaną pod fakty, a sytuacją odwrotną.

Niemniej jednak nawet najbardziej sceptyczni ludzie zaczynają poważnie zastanawiać się, czy coś nie jest na tak zwanej rzeczy. Ostatnio Pentagon potwierdził istnienie UFO. Czy sieć 5G to klucz, za pomocą którego kosmici próbują się z nami skontaktować? Czas ujawni prawdę. Mamy jednak głęboką nadzieję, iż nawet jeżeli jesteśmy świadkami nawiązywania kontaktu z obcą cywilizacją, to nie grozi nam z ich strony zagłada.

Tarcza antykryzysowa 6.0. Znamy kontrowersyjne szczegóły programu!
Kuriozalna sytuacja w Warszawie. Policja zaczęła rozpędzać tłum, gdy okazało się, że to kolejka do fryzjera.

Wasze reakcje