Kraj

Czy Duda podpisze kontrakt z wytwórnią Shady Records? Eminem: 'potrzebujemy kogoś świeżego!’

236
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Shady Records. FakeNews24.pl Humor. Rozrywka. Dezinformacja. Taka Sytuacja.

Shady Records to wytwórnia powołana do życia przez Eminema. Przez lata swojego istnienia skupiła wokół siebie takie gwiazdy Rapu jak między innymi 50 Cent, D12 czy Obie Trice. Czy wkrótce do tej elity dołączy Prezydent Duda? Czas pokaże, ale na ten moment zainteresowanie Prezydentem w wytwórni Shady Records jest ogromne. Skontaktowaliśmy się z managerem wytwórni, aby uzyskać komentarz do sprawy.

Na ten moment nie możemy podać żadnych szczegółów poza tym, że rozmowy faktycznie się odbędą. Jedyne czym możemy się podzielić to fakt, iż Wasz Prezydent zrobił na Eminemie piorunujące wrażenie. Szef jak odsłuchał nagranie na YouTube, to powiedział, że potrzebujemy kogoś świeżego. Kogoś, kto wniesie do wytwórni coś, czego jeszcze rap nie widział.

Dopytaliśmy co najbardziej zszokowało Eminema. Co takiego zauważył, co dostrzegł lub usłyszał, iż powstał pomysł ściągnięcia Dudy do Stanów.

Szefa zniszczyły te rymy: Nie pytają Cię o imię walczą z ostrym cieniem mgły. Nie wiemy co to znaczy, ale to nie istotne. Dalej jak w 17 sekundzie nagrania Pan Andrzej wjechał na beat… epickie. Szef to już nawet ma dla niego pseudonim artystyczny: Adrian D. I snuje też wizje jakie wyszłoby kolabo gdyby razem w duecie zaśpiewali.

Wyobrażacie sobie takie kolabo? Co w ogóle myślicie o takiej propozycji od Shady Records? Czy Prezydent sprawdzi się lepiej jako raper, czy jako głowa Państwa? A może jak czas pozwoli, będzie mógł połączyć dwie rzeczy w jedną i przy okazji ugrać dla Narodu coś więcej? Może wykorzystując znajomości z gwiazdami Shady Records udałoby się raz na zawsze rozstrzygnąć sprawę ustawy 447, na naszą rzecz jasna korzyść?

Przypominamy: w ramach #Hot16challange2 Prezydent również nagrał swoje 16 wersów.

GTA V Premium Edition do pobrania za darmo! Śpiesz się!
Książę Harry i Książę William się pogodzili? Rewelacyjne doniesienia!

Wasze reakcje