Lifestyle

Christian Paul. Projektant z TVP. Wywiad + kupony na zakupy dla czytelników FakeNews24.pl

301
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Christian Paul. Projektant z TVP. Kim jest. Wywiad. FakeNews24.pl. Humor. Rozrywka. Dezinformacja. Fake News.

W ostatnich dniach TVP opublikowało wywiad z projektantem mody, który to nie mógł nadziwić się stylowi, jaki prezentuje Pierwsza Dama, Agata Duda. Christian Paul, bo tak ma na imię, natychmiast wypłynął na szerokie wody i stał się znany w całym Internecie. Udało nam się dotrzeć do Christiana i przeprowadzić unikalny wywiad.

FN24: Witamy! Może na początek zapytamy, jak mamy się do Ciebie zwracać? Christian? Christopher czy może po prostu Krzysiek?

Wystarczy Michał.

FN24: Michale, stałeś się najpopularniejszym w Polsce projektantem mody. Mówią i piszą o Tobie wszystkie serwisy informacyjne i plotkarskie. Jak się z tym czujesz?

Cieszę się z tego. To miłe. Liczę na to, że teraz spłyną do mnie zamówienia od reszty polityków, ale i od celebrytów.

FN24: Życzymy Ci tego. Czy możesz opowiedzieć nam o początkach swojej kariery? Kiedy zainteresowałeś się projektowaniem mody no i co Cię pociąga w tym zawodzie?

Zacznę od początku. Moja kariera zaczęła się w chwili wyemitowania reportażu w TVP. Wcześniej byłem nikim. Projektowaniem mody się wcale nie interesuje i nie mam na ten temat zielonego pojęcia. Sam mam w swojej szafie trzy komplety ubrań. A do reportażu ubrała mnie Pani Małgosia. Pociąga mnie natomiast możliwość szybkiego i okazjonalnego dorobienia 100zł.

FN24: To jasne. Ciekawi nas Pana opinia na temat Pierwszej Damy Polski i porównywania jej do Pierwszej Damy USA. Czy może Pan powiedzieć coś więcej na temat Pań?

Mogę oczywiście. Poproszę 100zł i skrypt z jakim muszę się zapoznać.

FN24: Chodziło nam o Pana opinię. Nie posiadamy skryptu.

Aha. A to nie mam opinii.

FN24: Czy jest coś, co chciałby Pan przekazać czytelnikom naszego portalu?

Jasne. Kochani, powiem tak. FakeNews24.pl przy  reportażach TVP  wygląda na naprawdę rzetelny  serwis informacyjny. Poczytałem kilka Waszych popularniejszych artykułów i stwierdzam, że mniej tu kłamstw i manipulacji niż w mediach.

FN24: Dziękujemy za tak miłe słowa. Czy jest może coś jeszcze?

W sumie to tak. Mam dla Waszych czytelników niespodziankę. Po tym jak zostałem kilka dni temu światowej klasy projektantem stwierdziłem, że czas zaistnieć w mediach społecznościowych. Założyłem już swój KANAŁ NA YOUTUBE. Teraz kolej na mój sklep Internetowy. Jak tylko go uruchomię to mam 20% zniżki na zakupy kolekcji Lato-Jesień 2020. Wystarczy podać w koszyku kod: FN24TVPCHRISTIAN.

FN24: Panie Michale, bardzo dziękujemy za wywiad i za to, że zgodził się Pan tak przed nami otworzyć. Christian Paul nie będzie już tak bardzo anonimowy.

Również dziękuję i pozdrawiam.

Zachęcamy Was drodzy czytelnicy to zakupów oraz do podzielenia się artykułem ze swoimi znajomymi. A jeżeli jeszcze nie widzieliście jak Andrzej Duda poszukuje w Maryland wiedźmy z Blair, to koniecznie zobaczcie nasz reportaż.

Przypał. Chciał zamówić panienkę. Znalazł żonę na Roksie.
Wiemy czego Andrzej Duda tak intensywnie szukał w lesie! Mamy Zdjęcia!

Wasze reakcje