Świat

Bliźniak wrócił z kosmosu. To co zastał po powrocie go zszokowało.

520
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Bliźniak wrócił z kosmosu. To co zastał mocno go zdziwiło. FakeNews24.pl

Pewnie nie raz już słyszeliście historie o tym jak jednego z dwóch bliźniaków wysłano w kosmos? Przed wylotem byli identyczni pod względem fizycznym. Jeden i drugi bliźniak miał identyczną mowę ciała, gesty i zachowania. Po powrocie bliźniaka z kosmosu okazywało się, że więcej ich dzieli niż łączy? Nie inaczej było tym razem.

MSAiW (Międzynarodowe Stowarzyszenie Astronautów i Wszechświata) ogłosiło w połowie Stycznia koniec eksperymentu o kryptonimie Twin. Eksperyment ten miał na celu wysłanie jednego z jednojajowych bliźniaków w przestrzeń kosmiczną, na okres nie krótszy niż 6 miesięcy. Przez te 180 dni miały być badane zachowania społeczne, jakimi cechuje się każdy bliźniak. Brano pod uwagę aspekty takie jak komunikatywność, produktywność, szczerość w relacjach, asertywność.

Eksperyment przebiegł bez najmniejszych zastrzeżeń. Po wylądowaniu kosmicznego bliźniaka poddano go intensywnym, siedmiodniowym badaniom i ponownej aklimatyzacji na ziemi. Po upływie tygodnia przedstawiono końcowe wyniki eksperymentu, które zdumiały naszego bohatera. Okazało się, że podczas tych 180 dni przebywania w kosmosie, jego bliźniak zaczął spotykać się z dziewczyną brata i zaręczył się z nią. Po upływie miesiąca od rozpoczęcia eksperymentu, korzystając z nieobecności brata wziął na jego dowód kredyt hipoteczny i rozpoczął budowę domu w luksusowej dzielnicy. W trzecim miesiącu otrzymał dwa mandaty z fotoradarów, a następnie wskazał brata jako winnego. W szóstym miesiącu dokonał zuchwałego oszustwa w kasynie na kwotę $600.000. Uciekając podawał dane swojego brata bliźniaka, który aktualnie przebywał w kosmosie.

Naukowcy starannie przeanalizowali wszystkie sytuacje i wyciągnęli odpowiednie wnioski. W połowie Lutego odbędzie się konferencja prasowa MSAiW, na której rzecznik prasowy omówi wnioski i odpowie na wszystkie pytania.

Dwa pierwsze kluby ekstraklasy awansują do Ligi Mistrzów?
Kwitnie nielegalny handel wizytami i terminami operacji w NFZ

Wasze reakcje