Kraj Rozrywka

Będzie nowe Talent Show! Jeszcze nie wiadomo jaki, ale będzie!

219
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Będzie nowe Talent-Show. Jeszcze nie wiemy jakie, ale będzie. TVD. FakeNews24.pl

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy TVD zamierza w najbliższych dwóch miesiącach zaprezentować na swojej antenie nowy Talent Show. Podobno takiego jeszcze w Polsce nie było. Bardzo prawdopodobne, że będzie to zupełnie nowa koncepcja programu rozrywkowego, a nie jak zdążyliśmy się już przyzwyczaić, zapożyczona z zachodnich telewizji. Możemy się jedynie domyślać, czego będzie dotyczył nowy show. Dotarliśmy do pracownika stacji TVD, Pana Andrzeja Michałka, który w obawie przed utrata pracy pragnie pozostać anonimowy:

Tak, to prawda. Planujemy wdrożyć nowy program wraz z ramówką wiosenną. W przyszłym miesiącu rozpoczniemy casting na prowadzących. Nadal myślimy nad nazwą. szczerze, to ciężko myśleć jak nazwać coś, czego jeszcze nie ma i nikt nie wie, czego będzie to dotyczyło.

Zapytany o prowadzących Talent Show oraz o casting, Pan Andrzej dodaje:

Tutaj jednak będzie wszystko wyglądało po staremu. Będzie facet prowadzący, i dwie dziewczyny. Jedna Twarda i surowa, druga będzie płakała na zawołanie. Nadal tworzymy profile idealnych prowadzących, ale wiem, że stacja ma już swoich faworytów.

Na pytanie kiedy możemy spodziewać się pierwszych oficjalnych informacji, Pan Andrzej obstawia najprawdopodobniej koniec Marca.

Obstawiam najprawdopodobniej koniec Marca.

Będziemy śledzić informacje na ten temat.

Agnieszka Chylińska z zespołu O.N.A. wreszcie powiedziała sobie dość!
Volkswagen Passat B5 autem marzeń Polaków? Najnowsze dane na to wskazują!

Wasze reakcje